1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blokada regionalna gry z Games on Demand

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Alexis93, Czerwiec 15, 2012.

1. Alexis93

Alexis93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Pobrałem grę z marketplace za M$ punkty, mianowicie Fifa 12. Przy próbie uruchomienia wyskakuje błąd: Niepoprawny region płyty dla tej konsoli. Mam konsolę NTSC, konto na Polskę lecz myślałem że przy cyfrowej dystrybucji nie ma już blokady. Odzyskałem punkty za grę po rozmowie z supportem MS ale chcę uruchomić gierkę. Czytałem o sposobie VPN lub założeniu konta na USA ale tu musiałbym kupić kolejne punkty. Jeden z forumowiczów pisał że już utopiłem kasę na tej Fifie. Generalnie chcę wiedzieć co można zrobić i jeśli to jest związane z VPN to prośba o klarowny poradnik: szukałem na necie różnych sposobów, czytałem temat na tym forum ale tam kwestia była jednak inna zresztą nie było klarownej instrukcji jak uruchomić VPN. Jeśli jednak nie to prosze o potwierdzenie że poradniki np. z YouTub'a są okej i mogę z nich skorzystać (płatne VPN itp.).

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jeśli pobrałeś grę z polskiego XBL to nie uruchomisz jej na konsoli z systemem NTSC :) w naszym kraju obowiązuje PAL
    VPN używa się do ściągnięcia gry z blokadą regionalną uniemożliwiającą jej pobranie a nie uruchomienie :)

4. Alexis93

Alexis93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli nie ma sposobu zeby pobrac tę Fifę z amerykańskiego marketplace'u?

5. novy66

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
  6. Alexis93

Alexis93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W taki razie legalnie ni uruchomię. Czy jest więc jakiś program którym dało by radę wyedytować region gry? Albo może ściągnac Fifę USA skonwertować do rozmiaru GoD i zastąpić jakieś pliki?

7. novy66

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nie ma takiej możliwości.

Wczytywanie...

Poleć forum