1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

blokada regionalna i brak możliwości ściągania czegokolwiek:-/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez svenus27, Maj 31, 2011.

1. svenus27

svenus27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Northwich-GB
    witam, wczoraj kupiłem punkty ms ponieważ chciałem ściągnąć dodatkowe mapy do opsa,prędzej ściągałem demówki i wszystko było okej teraz mi wywala że nie można ściągnąć "ten element jest niedostępny z bieżącej lokalizacji" na dodatek wchodząc w pobierane pliki ściąga mi mapy do 99procent i znów że nie można pobrać, sprawdziłem ustawienia konta jako region mam ustawioną GB ponieważ obecnie przebywam w Anglii. do niedawna wszystko było okej teraz nic ani ściągnąć demówki ani nic:-/
    pomocy ratujcie bo już nie wiem co robić

dodam że mam konto na UK tylko ten mail podany polski czy to naprawdę ma taką wagę????

2. Lotnik421 Xbox One

3. VibrantDaniel

VibrantDaniel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a to nie jest tak ze inne kody sa na gb a inne na pl co do msp? moze dlatego ci nie pyka?

4. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    jak masz podanego polskiego maila to powinienes pobierac z polskiego liva

5. Konstanty Pendrive

Konstanty Pendrive Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Mail nic do tego nie ma. Nie ma czegoś takiego jak hotmail.pl ani gmail.pl tylko .com -_-' i jakoś ludziom z PL działa

6. svenus27

svenus27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Northwich-GB
    no tak ale przebywam na stałe w GB i mam angielskiego Coda i ani angielska paczka mapek ani polska nie wchodzą:-/
    niektóre demówki mogę ściągnąć inne nie natomiast co do map dodatkowych ani z en ani pl nie chodzą:-/

Wczytywanie...

Poleć forum