Blokada regionalna MarketPlace - odblokowanie [VPN]

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
niebedziesz mogl bez vpn-wywali ci blad o lokalizacji,nawet jesli ci pointsy zabralo;]
Tak wiem to. Podczas wchodzenia na stronę xbl miałem już ustawiony VPN. Bez VPN nie mogłem dodać map pack do kolejki ściągania na stronce. Teraz kupie router i zrobię wszystko jak należy. Mam nadzieje, że wszelkie wątpliwości rozwiane. ;p
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
a po co router?niepotrzeba routera,wystarczy ze masz 2 sieciowke w kompie...robisz na pc vpn,laczysz kabel od neta do integry a do drugiej sieciowki kabel od x'a i jedziesz
 

Belzebio

Świeżak
Świeżak
Udało się :) dzięki za pomoc, napewno przyda się w przyszłości
 

mateo2048

Użytkownik
Użytkownik
pytanie: Czy GTA: TLaD ma blokade regionalną?
 

vantom

Użytkownik
Użytkownik
DZIEKI WAM BARDZO!! DZIALA!! .
Uruchomilem VPN przez ta strone https://secretsline.net/ .
6 zł sms kosztowal, ale moge wreszcie sciagnac Map Pack do CoD 5 :D
Wreszcie... a juz myslalem ze kupione punkty wywale na smieci!
Piszcie ,jak cos to chetnie pomoge.
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
pytanie: Czy GTA: TLaD ma blokade regionalną?
Nie ma blokady regionalne, tak trudno wejść do tematu poświęconemu GTA: TLaD i przeczytać pare stron.
 

Ado o

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam pewien problem z nazwą hosta :/. Co bym nie wpisał wyświetla mi się "Określone miejsce docelowe nie jest osiągalne." Korzystam z secretsline.net. Nie mam pojęcia co tam trzeba wpisać, prosiłbym o szybką odpowiedź, ponieważ mam wykopioną subskrypcję na 1 dzień.

Edit
Pomoc już nie potrzebna. Skorzystałem z innej, prostszej metody i bez uciążliwego babrania się w tworzeniu nowych połączeń itp. Właśnie przed chwilą pobrałem mapy do GoW'a i wszystko sprawnie działa :p.

 

Kari1234

Świeżak
Świeżak
Nie działa mi a mam wykupiony serwer VPN (mam router) i nie mam 2 kart sieciowych w kompie(xbox jest podłączony poprzez router)
.Co mam zrobić?!
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
musisz miec 2 sieciowke,przeca napisane-.- x360 nie obsluguje bezposrednio vpn
 

emil 92

Użytkownik
Użytkownik
1.Czy jeśli będę miał PC z jedną kartą sieciową i router to będę mógł zrobić ten VPN??
2.Czy do pobierania trailerów, np z GTA IV - które są za darmo jest ta blokada?
3.Czy za stworzenie tego VPN się płaci? Tak? Ile??
 

akro16

Użytkownik
Użytkownik
1. Nie, musisz posiadac dwie karty sieciowe.
2. Nie ma blokady
3.Płaci się, ja na 1 dzień zapłaciłem 4zł.
 

emil 92

Użytkownik
Użytkownik
A co obowiązuje blokada??
Wszelkiej maści dodatki do gry? Te za które płacimy MP??
 

Shakedown

Użytkownik
Użytkownik
2 Pytania:
1. Czy zna ktos serwer VPN z Irlandii
2. Czy jesli mam konto XBL zalozone na Irlandie to pobiorę DLC z serwerow vpn w UK?
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Borz to na mapki do CoD 5 WaW też jest blokada ?? blablablabla

edit
Kultury trochę.
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Tak na mapki z cod 5 jest blokada regionalna.
 

Pit

Użytkownik
Użytkownik
Mi się udało na 2 kartach sieciowych,trochę poczytałem również z tej strony i opisu kolesia : Sposób na ominięcie blokady regionalnej! - Online Center nie wiem czy mogę ją tu reklamować jak nie to sorry,ale myślę,że niektórym pomoże,nie ma screenów,ale jest dość dobrze opisane na konkretnym VPN krok po kroku jak założyć konto i co dalej zrobić.Mi się udało bez problemu i właśnie z kumplem skończyliśmy grać w Shi No Numa,czyli nową mapkę do Nazi Zombies :)
 

marcin3city

Użytkownik
Użytkownik
DZIEKI WAM BARDZO!! DZIALA!! .
Uruchomilem VPN przez ta strone https://secretsline.net/ .
6 zł sms kosztowal, ale moge wreszcie sciagnac Map Pack do CoD 5 :D
Wreszcie... a juz myslalem ze kupione punkty wywale na smieci!
Piszcie ,jak cos to chetnie pomoge.
Siemka, no ja właśnie też wysłałem smsa, ściągnałem ten program od nich, i on mi się łączy, ale teraz co mam udostepnić??

Bo ogolnie mam sieć bezprzewodową (net z routera)
sieć kablem z xboxem i sieć mi wykrywa, ale teraz jak udostępnić bo jak próbuje wg tutka to wpisuje jako adres usa.vpn-link.net a jako login i hasło taki sam login i hasło jak mam do secresline.net i pisze że zły login

Może cos innego trzeba wpisać?
 

pawelstryju

Użytkownik
Użytkownik
Siemka, no ja właśnie też wysłałem smsa, ściągnałem ten program od nich, i on mi się łączy, ale teraz co mam udostepnić??

Bo ogolnie mam sieć bezprzewodową (net z routera)
sieć kablem z xboxem i sieć mi wykrywa, ale teraz jak udostępnić bo jak próbuje wg tutka to wpisuje jako adres usa.vpn-link.net a jako login i hasło taki sam login i hasło jak mam do secresline.net i pisze że zły login

Może cos innego trzeba wpisać?
Własnie sciagam Map Pack 2 (pierwszy juz sciagnalem) tym sposobem i działa. Ja tam wpisywałem login i hasło z secretslines.net
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
A jak ja sie wybieram do irlandii na którą jestem zarejestrowany i tam se podłącze do neta konsolke to bedzie ok ? I jak tam siorka ma laptopa z bezprzewodowym netem pod usb to jak mam podłączyć sie do jej kompa i co poustawiać w tym laptopie żeby net działał , a wogule ściągnie przez bezprzewodowego neta vodafone (do 3.6 M/s) >>> ?
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
Moje pytanie brzmi: Czy da się zrobić to przy takim podłączeniu: PC--- Wi-Fi----Router, Xbox----kabel---PC? Jeżeli tak, to prosiłbym o wyjaśnienie (dokładniej, krok po kroku) tego, jak to zrobić... GG: 11905981
 

Do góry Bottom