1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

blokada regionalna

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dominik20212, Marzec 28, 2012.

1. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. mam taki problem, mam konto silver z zakupionymi grami takie jak gta san andreas , civilization revolution i jak je już ściągne to jest napisane że plik jest uszkodzony ( to chyba blokada regionalna) . konto jest na region USA. I teraz chce ominąć ten problem przez VPN tylko mam taki problem z podłączeniem :
    mam modem ZTE combo i jest taka kombinacja podłączenia : z modemu przez gniazdo USB do PC ( też USB), i kabel ethernet do xboxa. zostaje jeden port ethernet wolny w PC bo mam tylko jeden a neta mam podłączonego przez USB tak jak wspomniałem. i jak teraz zrobić tego vpna skoro w kompie mi wogóle nie pokazuje nowego połączenia jak podepne xboxa przez kabel nie do modemu tylko bezpośrednio do PC.
    PROSZĘ O POMOC

Wczytywanie...

Poleć forum