1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blokada rodzicielska, brak reakcji przy reset. ust. fabr.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Maksiuuxd, Wrzesień 3, 2016.

1. Maksiuuxd

Maksiuuxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam problem, znajomy dał mi konsole, zebym sprobowal usunac blokade rodzicielska poniewaz nie ma juz nr. do wlasciciela od ktorego odkupil konsole, ma przerobke RGH, w SMC sprawdzilem reset code i gdy przez ustawienia wbijam odpowiednia kombinacje to mi wyskoczy komunikat czy chce zresetowac konsole, gdy daje tak, konsola sie uruchamia od nowa i nic, blokada rodzicielska nadal jest.. W czym tu jest problem, jak to rozwiazac? prosze o porady, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1060
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wygląda mi to na uszkodzonie konsoli, mozna spróbować wykonać gotowy nand z tak zwanwgo dawcy. Jesli sie wgra to po problemie...

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

4. fiera24

fiera24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja bym zrobił ust. fabryczne i wgrał od nowa system

Wczytywanie...

Poleć forum