1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blokada rodzicielska

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Edziu, Lipiec 30, 2011.

1. Edziu

Edziu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam pewien problem, który raczej rzadko się zdarza. Otóż gdy dostałem pierwszy raz xboxa, nie wiedziałem za bardzo o co kaman. Zrobiłem sobie konto na xbl, zaznaczyłem, że nie mam 18 lat więc musiałem sobie zrobic blokade rodzicielską. Nie miałem pojęcia do czego służy, więc założyłem, wpisując byle jakie hasło i byle jaki email :( Tak to tylko ja potrafie. I teraz chciałbym się pozbyć tej blokady, bo chciałbym np. pozapraszać znajomych, a nie moge bo mam ustawienia dla nastolatków, a żeby je zmienić trzeba znać hasło. Próbowałem już powrócić konsole do ustawień fabrycznych, ale nie zadziało. Natomiast słyszalem, że można to ominąc jakoś za pomocą kodu fabrycznego konsoli. Jeśli tak, to jak moge się dowiedzieć jaki mam albo czy jest inne wyjście z tej sytuacji. Proszę o odpowiedz.

Drugie pytanko : Ostatnio wyszła możliwość zflashowania napędu 0225 u slima. Chciałem swoją konsole przerobić i oddałem do serwisu. Tam jednak mi nie przerobiono, bo była blokada, która przeszkodziła. Otrzymałem ją z powrotem i teraz nie wiem, czy mogę się się bezpiecznie podłączyć do xbl, czy nie dostanę bana? I czy gwarancja jest nadal aktywna?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Co do blokady to nie mam pojęcia, ale jeżeli nie grzebali Ci w Firmware (nie zmienili itd) i masz oryginalne to śmiało się podłączaj :).

Jeżeli otwierali na "odpierd... się" to na pewno nie masz gwary, a jak masz wszystko na miejscu to masz nadal (chodzi mi o plomby itd)

4. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    usuń ten profil i załóż nowy :)

5. Edziu

Edziu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chce tracić na osiągnięciach

6. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    To sciag profile editor i dodaj, te achivmenty co miales zrobione ;) Proste.

7. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    ^^ ?

Słyszałem, jeżeli bedziesz dodawac sobie acziwmenty, to załapiesz usunięcie konta ;)

8. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Maniak, dobrze mowisz, rok temu, jak mialem xboxa dodalem sobie tego tyle, a potem sie dziwilem, ze konto usuneli :D

9. Edziu

Edziu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie można jakoś przenieść osiągnięc i zapisów z jednego profilu na drugi?

10. President

President Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Nie.

Wczytywanie...

Poleć forum