1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blokada.

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Malkey95, Kwiecień 23, 2016.

1. Malkey95

Malkey95 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słuchajcie, mam problem/pytanie. Dostałem dzisiaj maila od xboxa o tej treści:

''
    Celem tej wiadomości jest poinformowanie Cię o podjęciu działań dyscyplinarnych w odniesieniu do Twojego konta Xbox z powodu naruszenia Umowy dotyczącej usług firmy Microsoft.

Powiadomienie zostało wysłane na Twoje konto Xbox Live oraz na adres e-mail powiązany z Twoim kontem Microsoft. Aby uzyskać dodatkowe informacje, wejdź na stronę enforcement.xbox.com.

Twoje naruszenie umowy zwróciło uwagę Zespołu ds. egzekwowania zasad korzystania z usługi Xbox Live z powodu skarg zgłoszonych przez innych użytkowników usługi Xbox Live lub podczas administrowania naszej usługi. Po przejrzeniu wszystkich skarg i innych dostępnych dowodów, Zespół ds. egzekwowania zasad korzystania z usługi Xbox Live ustalił, że dokonano naruszenia warunków Umowy dotyczącej usług firmy Microsoft i postanowił zarządzić stosowne działania dyscyplinarne.

Wchodząc na stronę enforcement.xbox.com, będziesz w stanie:

• Zobaczyć historię podjętych działań dyscyplinarnych
    • Uzyskać informację o tym, dlaczego naruszanie Umowy dotyczącej usług firmy Microsoft działa na szkodę usługi Xbox Live oraz całej społeczności
    • Dowiedzieć się jak pozostać bezpiecznym w usłudze Xbox Live oraz, w jaki sposób uniknąć naruszania zasad w przyszłości
    • Dowiedzieć się o tym, jak te działania dyscyplinarne wpłyną na Twoje konto na Xbox 360, Xbox One oraz w systemie Windows
    Uwaga: Dział obsługi klienta nie będzie w stanie dokonać modyfikacji zawieszenia ani udostępnić jakichkolwiek dodatkowych szczegółów na temat tych działań dyscyplinarnych. Ponadto, czas trwania działań dyscyplinarnych oraz ograniczenie funkcji Xbox Live mogą ulec zmianie, bez uzyskania wcześniejszego powiadomienia od Zespołu ds. egzekwowania zasad korzystania z usługi Xbox Live, w przypadku odkrycia dodatkowej ewidencji odnośnie naruszeń. Aby uzyskać uaktualnioną informację dotyczącą podjętych działań, zaloguj się do swojego konta Microsoft w witrynie enforcement.xbox.com i przejrzyj swoją historię działań dyscyplinarnych.

Dziękujemy''

Uwierzcie mi, że nie wiem kurde dlaczego. Nikomu nie wpierdzielałem gir pod nogi, nic nikomu nie robiłem. Na stronie enforcement xbox mam pokazaną dobrą reputacje. (3/4 tego półkola na zielono). Powiadomienie otrzymałem 17 godzin temu. Na konsoli nie mogę wysyłać wiadomości (pisze że przez moje zachowanie w przeszłości nie mogę wysyłać wiadomości) i nie umiem wgl. stworzyć grupy ani do żadnej dołączyć. (Konsola się zawiesza na chwilę). I teraz mam pytanie, co z tym zrobić? Czekać, pisać gdzieś? Cholera nawet nie wiem czy ta blokada jest czasowa czy już permanentna. Jak mogę to sprawdzić? Na tej stronie co mi podali w mailu mam tylko takie coś. Nic innego znaleźć nie umiem. https://zapodaj.net/images/b526a5a2caffa.png . Gdzie mogę się coś więcej dowiedzieć, ogólnie co mam robić? Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Malkey95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A i temat powinien być w sumie na Xbox One, a nie X360. (Mój błąd) Ale chyba nie ma to zbyt dużego znaczenia.

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Skoro nikomu "jobów" nie nawstawiałeś to pisz na support , może ktoś Ciebie zraportował podając np powód komunikacja albo ucieczka z gry , czasami czubki się zdarzają.

5. Malkey95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A wiesz na ile dają takie blokady? Albo jak to sprawdzić? Bo pisze że ''Dział obsługi klienta nie będzie w stanie dokonać modyfikacji zawieszenia ani udostępnić jakichkolwiek dodatkowych szczegółów na temat tych działań dyscyplinarnych.'' Więc nie wiem czy próbować czy nie.

6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Możesz napisać do Nich dlaczego dali blokadę , używałeś jakiś lewych kont z grami. ?

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    miałem to samo za obrażanie innych użytkowników xbl zapewne wysłałeś komuś stosowna wiadomość i cię zaraportował, blokada minie po 24 godzinach

8. Malkey95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nope, w żadne hakowanie, ogólnie odpierdzielanie jakiś lewych rzeczy z kontami/kasą itd. się nie bawiłem i nie mam zamiaru. A co do postu Maczosa. Wiesz co? Możliwe. Jakiś tydzień temu gościu się do mnie przypierniczył bo przegrał mecz w Fifie. Nie był miły, to mu odpisałem żeby się odjeb*ł. Jeżeli to on, no to gratulacje dla typa. Mam nadzieję, że po 24 godzinach zniknie, bo nie ukrywam, że trochę mi to przeszkadza. Blokadę dostałem około 3 w nocy, więc jeżeli jutro rano tak samo będzie to będę pisał do supporta. Dzięki.

Nie zamykajcie jeszcze tematu.

9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to pewnie on Cię zgłosił, bo nie potrafi przegrywać ;) Na takie wiadomości się nie odpowiada i nie odpisuje, bo jełopy na tym korzystają i zgłaszają ludzi, co im sprawia jeszcze większą frajdę niż zwyzywanie Ciebie ;)

davex i Malkey95 lubią to.
  10. Malkey95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Blokada zdjęta, czyli tak jak kolega mówił, 24 na dołku musiałem przesiedzieć. :D Dzięki wszystkim za pomoc, temat do zamknięcia.

11. Mateo90

Mateo90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja miałem to samo tydzień temu i niestety przy okazji mi wyzerowali GS z x360, straciłem łącznie ponad 98tyś zostawili mi tylko z Xbox'a One. :(

12. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Straciłeś cały GS bo komuś ubliżyłeś ?

13. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Zapewne osiągnięcia odblokował w szemrany sposób z tego co wiem to można było sobie tak zrobić na 360 w innym wypadku raczej by ci ich nie wykasowali

14. Mateo90

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nikomu nie ubliżyłem, a co do osiągnięć to nic z nimi nie robiłem jedynie kiedyś było takie lobby na COD WaW gdzie się wchodziło i wpadały Ci wszystkie osiągnięcia ale to było lata temu.

15. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak było do tego kilka programów np. Horizon wtedy jeszcze darmowy mam dwa takie konta testowe jakiś czas temu sprawdzałem i o dziwo są nadal aktywne.

To kara konkretna, zamiast naprawić grę każą graczy, ech...

16. Mateo90

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja to szczerze bym wolał bana na konsole niż utrata tego GS, no nic tylko jakieś 6lat grania w plecy :mad: Już jedno konto mi zblokowali gdzie miałem 67tyś gs ale konto po dziś dzień jest zablokowane :rolleyes:

17. torawa

torawa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Niżej wersja jest inna.
    Zatem jak widać robiłeś i to z DOWODAMI. Robiąc tak dalej dostaniesz kolejne bany - dużo dłuższe.

Podstawa to BRAK DOWODÓW! Ludzie dopuszczają się dużo gorszych rzeczy, ale bez dowodów, np. cheatowania modowania i inne mendy, łapią tysiące negatywów i raportów i nic ich nie rusza (bo nie ma dowodów), ba nawet MS ich broni przed atakami na forach.

Wczytywanie...

Poleć forum