1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blokowanie gier hasłem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez squesh, Listopad 22, 2013.

1. squesh

squesh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Czy istnieje możliwość zablokowania kilku gier z dysku hasłem? Lub jakaś inna opcja, która na liście gier nie wyświetli tych tytułów?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    hmm raczej nie, musiałbyś pogrzebać w ustawieniach kontroli rodzicielskiej.
    jeśli masz RGH to znajdzie się sposób ale w miarę... kłopotliwy dla samego usera.

4. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Jedyna opcja to chyba włączenie kontroli rodzicielskiej, ale nie da się blokować gier z PEGI 3. Ewentualnie można ustawić limit grania na 15min/tydzień i wyłączać kiedy Ty będziesz chciał grać ;-)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Rozumiem ,że chcesz zablokować te gry ,żeby nie grała w nie niepowołana osoba ?
    Jakieś , ale karkołomne wyjście jest :D :
    Używasz FSD ??
    Możesz zrobić sobie osobny folder i do niego powrzucać te gry, następnie pomiń ten folder w ust ścieżek w FSD , lub je przenieś do "no section"
    a gry te się nie pokażą w bibliotece gier, a odpalać je będziesz mógł z menagera plików.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na przycisku będzie miał drugiego fsd z inną ścieżka do gier. Prosty sposób tylko musi mieć rgh

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. squesh

squesh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje za odpowiedzi.
    Konsolę zakupuje w pierwszej połowie grudnia.
    Będzie posiadać RGH +LT3.0 i najprawdopodobniej DUAL NAND (bo właśnie na to czekam).
    Potrzebowałem informacji, czy będzie taki sposób i dobrze wiedzieć, że się da.

Dokładnie, chodzi o to, aby Syn nie miał dostępu do gier typu BF4.

Oprogramowanie w konsoli: Freeboot 16537, FreeStyle 3, DashLaunch 3.10.

A da się przy czymś takim utworzyć dwie biblioteki? Aby prostym sposobem wejść np. w ustawienia, zmienić jedną rzecz i mam tą drugą?
    Nawet jeśli bez hasła będzie to Syn sam tego nie zmieni. Będzie i tak zazwyczaj grał pod moją kontrolą (młodziak) :) i zapewne głównie w gry na kinect - te gry najbardziej mu przypadły jak byliśmy u znajomych. :)

Wczytywanie...

Poleć forum