1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blood Drive - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Kondziu360, Listopad 3, 2010.

1. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra w sieci, w tym temacie piszemy tylko opinie.
    Jeśli ktoś już grał, niech podzieli się wrażeniami, jestem bardzo ciekaw tej produkcji...

2. Lotnik421 Xbox One

3. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Gra w stylu Carmageddon, rozjeżdżaj zombiaków, niszcz przeciwników. Na razie zagrałem kilka pojedynków i uczucia mam mieszane, gra nie wygląda na zbyt rozbudowaną przez co może się szybko znudzić, ale to są tylko moje domysły. Pogram dłużej to się wypowiem. Po za tym już na początku takie nie miłe rozczarowanie, gdy jest więcej akcji gra niestety zwalnia, tnie i to dość sporo. Nie sprawdzałem jeszcze jak będzie po zainstalowaniu na dysku, ale myślę że problem ten ustąpi. 1,7gb zajmuję po instalacji więc malutko.

4. Skasowany

Skasowany Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra graficzni nie jest bomba lecz nadrabia duzo paleta barw i grywalnascia
    gra sie tnie z plyty moze trzeba zainstalowac na dysk
    pogralem 1 h i musze przyznac dosyc dobra ale widze ze max na 8 h ta gra jest
    fajnie sie jezdzi za przeciwnikami i sie ich atakuj i kombosy z ziombiakami sieka logalizacije takie troche nie orjentacyjne mozna sie pogubic na planszy nie patrzac na radar sterowanie autem lipne

5. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałem tylko chwilkę i jak dla mnie tragedia. Brzydkie, ledwo grywalne i źle zoptymalizowane. Po kwadransie 3/10. Jednak miejcie na uwadze, że to tylko pierwsze wrażenie.

6. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pograłem z 20 minut i gra dużo gorsza od carmageddon. Nie dość, że sterowanie jakoś takie sztywne, to jeszcze małe plansze. Grafika to też jakaś kpina, wydaje mi się, że gram na ps2. Po planszy jeździmy w 7 osób i kto zabije więcej zombie to ma pierwsze miejsce. Nie wiem czy w ogóle gra ma jakiś sens np. ulepszenie auta itd. No i jeszcze te długie loadingi.

7. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Gra na godzinę. Więcej nie. Równie dobrze, mogła by zostać wydana jako demo...

Ale czego ja się spodziewałem po Acti? Wszystkie takie gry ich są... No poza GH...

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jakby gra była do ściągnięcia za pkt z liva to jeszcze ujdzie. Ale jak to jest pudełkowe wydanie za prawdziwe pieniądze. To zdecydowanie odradzam kupna. Bo gra nudna i jak już zostało powiedziane Carmageddon był o niebo lepszy. Ogólnie nie wiem co w tej grze jest na +. Bo ja nic takiego chociaż nie zauważyłem i moim zdaniem jest mi szkoda płyty na to..

Więc jeżeli ktoś zastanawia się czy poświęcić na to płytę zdecydowanie doradzam NIE!!
    Pozdrawiam.

9. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Rzeczywiście zgodzę się z przedmówcami gra słabiutka, grafika trochę podła. Po zainstalowaniu na dysku tnie się dalej. Odradzam i nie polecam.

10. Sianeusz

Sianeusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Liczyłem na Vigilante8 i sie przeliczylem nudne i czasem stresujace powtarzanie zawodow zderzenia z niczym-ale jakby sie uwzial to cos by pogral w koncu nie ma konkurencji na x`ie

11. widmo233

widmo233 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo dobra na nudny wieczór :D

Wczytywanie...

Poleć forum