1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blue Dragon poradnik

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xanthe, Lipiec 2, 2013.

1. xanthe

xanthe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jako świerzynka nie mogę gdzie indziej, więc składam prośbę tutaj poszukuje poradnika do do starego tytułu

Blue Dragona - na forum jest parę linków ale niestety juz nie aktywne wszystkie no chyba że coś pominąłem

Z góry THX

Witam i Pozdrawiam ALL

Naprawdę nikt niema :( podbije i spróbuje jeszcze raz :)

Swoja droga udało mi sie dostać wersje ANG jakby ktoś był chętny zapodam na e-maila z chęciom

Edytuj posty - nie pisz jeden pod drugim - Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak będziesz miał pytania - pisz.

5. xanthe

xanthe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ehhh

masakra jesteś najlepszy w szukaniu .. nie chcę sie narażać bo jestem tu nowy .. ale gdyby tu każdy chciał ża wszytko płacić to większość działów tego forum nie miało by racji bytu .. pomyśl zanim następnym razem udzielisz tak bzdurnej odpowiedzi .. no chyba ze chcesz mi ten poradnik sponsorować:p

Co do infa na priv to sie przyznaje mój błąd nie doczytałem tego o edycji :)

THX bardzo ... w miarę gre ogarniam "ale jakoś tak lobię czasem z poradnikiem poślęczeć i doczytać to co niekumam lub to co pominąłem

Fakt, po prawej jest poradnik, ale nie zauważyłem ,że nie jest w całości dostępny za free..mój błąd - Jabar

6. gambit29

gambit29 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam pl tego poradnika. Napisz mi na pw email to wysle.

//źle zacząłeś swój start na tym forum
    ban za obrazę moderatora plus trolling w wielu innych postach.
    jeśli wrócisz to przeczytaj regulamin.
    ~z0nk31

Wczytywanie...

Poleć forum