1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blue Dragon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ls29, Sierpień 18, 2010.

1. ls29

ls29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie jakie według waszym zdaniem ,rozwijać umiejętności bohaterom.
    Dla Shu (tak mi się wydaje) Sword master i Generalist
    Jiro White Magic i Barrier
    Kluke Black Magic i Support
    Może coś poradzicie,i nie wiem jak inne postacie rozwijać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cóż... po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że jak nie "expiłeś" swoich postaci przez całą grę (O, tam jest potwór ! Trzeba go zabić dla 15 XP) to potem jest trudno.
    Shu - Sword Master (Generalist próbowałem.. nie ma większej różnicy, po prostu ma więcej slotów na skille).
    Jiro - White + Barrier (I NIE PRÓBUJ NIM ATAKOWAĆ)
    Kluke - Black Magic (Generalist dla większej ilości slotów, bo ona ma dużo przydatnych skilli)
    Marumaro - Monk + Guardian (Monk ma regenerate a Guardian zbiera na siebie wszystkie ataki)
    Zola - Assassin (Generalist ? Fajne skille ma).
    Może jeszcze ktoś się znajdzie, kto grał w Blue Dragona i trochę go ogarnia :D W sumie pokręcona gra i achivy jakoś dziwnie wpadają... dodatkowo krzaczkami opisane - nie jest źle.

Wczytywanie...

Poleć forum