1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bluetooth - SE Yari - problem ...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Konradiv, Marzec 24, 2010.

1. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Witam,
    jestem posiadaczem telefonu Sony Ericsson Yari i od jakiegoś czasu mam problem z bluetoothem. Pewnego pięknego dnia chciałem się połączyć z moim komputerem. Włączyłem bluetootha w telefonie i nagle się zawiesił. Później reset i bluetooth nie chciał się wyłączyć, nie chciał wysyłać plików. Jedynie mogłem odbierać pliki. Ale nie mogłem wyłączyć i w obawie o swoje dane za wszelką cenę chciałem wyłączyć BT. Zresetowałem ustawienia telefonu i nagle BT się wyłączył. Od tego czasu nie mogę włączyć BT, wysłać pliku... nic! Co się dzieje? Wyjmowałem baterię, kartę SIM, kartę pamięci... wszystko chyba próbowałem. Macie jakieś sposoby na to? Proszę o pomoc!

Pozdrawiam,
    Konradiv!

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
  4. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja tak w k800 mialem kiedys to tez mi nic nie pomagalo zaktualizowalem SEUS-em i jak reka odjal wszystko pieknie hula :)

5. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    jak sie na tym nie znasz to propnuje naprawe gwarancyjna (jesli masz gwarancje) albo jakis zaklad napraw, bo mozesz niestety wiecej napsuc niz naprawic

6. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przeinstaluj soft, najlepiej na najnowszą wersję.

7. pejakk

pejakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zaktualizuj fona SEUS'em.

Wczytywanie...

Poleć forum