1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blur jednak opóźniony

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Wrzesień 21, 2009.

1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Activision poinformowało właśnie, że Blur nie zdąży na listopadową premierę. Co więcej, w ogóle nie zobaczymy gry na sklepowych półkach w bieżącym roku.

Powodem jest chęć dania deweloperom więcej czasu na dopracowanie Blur, a konkretniej jego trybu multiplayer, który ma być czymś prawdziwie rewolucyjnym. Szczerze mówiąc, to cieszę się z takiej decyzji. Owszem, ostatnio Blur zaczął już wyglądać ciekawie, ale wolę, by Bizarre nie musiało ścigać się z terminami. Lepiej niech faktycznie dopracują swój nowy pomysł tak, by trzymał poziom ich poprzednich gier.

[via Videogamer]

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7062793,Blur_jednak_opozniony.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    a moim zdaniem to kwestia forzy3 dirta2 NfS a to ich gadanie to mowa do ludu

4. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja tam się ciesze... A z tą forzą , nfs-em i dirt-em to pewnie racja. Teraz za bardzo by "przyćmili" premierę. A takto dopracują pare rzeczy i może to być fajna alternatywa dla tzw. "pewniaków"

5. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja nawet na to nie czekam, gdy zobaczyłem gameplay to sobie odpuściłem. Jazda po ścianach a nie drogach

6. maro786

maro786 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gryfino
    myślę że gra nie będzie ciekawa/zachęcająca patrząc na filmiki na YouTube ale może się mylę

Wczytywanie...

Poleć forum