1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blur – oficjalna zapowiedź i pierwsze fotki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Maj 19, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Szef firmy Bizarre Creations, Martyn Chudley, zapowiedział dzisiaj oficjalnie nowe dzieło autorów Project Gotham Racing, czyli wspominany już przez nas Blur. Autor przekazał, że ekipa postanowiła wykorzystać możliwość rozszerzenia pojęcia gatunku wyścigów i skupić się przede wszystkim na dobrej zabawie. Słowa prezesa studia wsparte zostały kilkoma dość interesującymi pierwszymi zdjęciami.

Zdaniem twórców Blur pokaże nowy styl wyścigów, które będą atrakcyjne dla wszystkich, niezależnie od doświadczenia czy umiejętności. Każda sekunda w tej produkcji będzie sporą dawką adrenaliny. W grze zmierzy się jednocześnie 20 samochodów wyposażonych w bronie ofensywne i defensywne. Całość będzie rozgrywała się w prawdziwych lokacjach – od Los Angeles i San Francisco, aż po Hackney i Barcelonę.

Trasy będą wymagające - pełne ostrych zakrętów, ukrytych alternatywnych dróg oraz skoczni nad przepaściami. Do tego dodać trzeba model zniszczeń, dzięki któremu zobaczymy spektakularne wypadki. Gra będzie też nastawiona w dużym stopniu na zabawę sieciową. Uczestnicy zabawy będą mogli rywalizować (maksymalnie w 20 osób) w wyścigach i zawodach, w kilku trybach rozgrywki.

Poza tym w Blur pojawi się między innymi możliwość grania w cztery osoby na podzielonym ekranie. Dzieło zostanie wydane jesienią na pecety oraz konsole (PlayStation 3 i Xbox 360). Pierwsze fotki prezentują się bardzo kolorowo. Oprócz całkiem przyjemnie wyglądających samochodów oglądamy na nich widowiskowe efekty wspomnianych broni. Być może sprawią one, że produkcja będzie oryginalna.

Zdjęcia w wysokiej jakości można obejrzeć na łamach kilku zagranicznych serwisów. W sieci pojawiają się też pierwsze obiecujące zapowiedzi i relacje opisujące samą rozgrywkę. Fani mogą również przeczytać wywiad z jednym z twórców, który opowiada o inspiracjach i zamierzeniach zespołu. Warto wspomnieć też o oficjalnej stronie gry. Według umieszczonej na niej informacji jej start odbędzie się już jutro.

Blur – oficjalna zapowiedŸ i pierwsze fotki | Wiadomoœć 2009-05-19 19:00:28 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    mi tam sie marzy cos pokroju WipeOut lub Rollcage :)

Blur bedzie czyms pewnie na podobnej zasadzie ale to dalej nie to :/

tak czy siak gra zapowiada sie ciekawie :) lubie tego typu arcadowki :)

4. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ciekawe co z tego wyniknie :)

5. bartman000

bartman000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    A mnie sie marzy cos ala Vigilante 8 lub Twisted Metal :) pamieta ktos jeszcze te gry???

6. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    dokładnie właśnie miałem pisać o twisted metal. To była gra ;PPP chcę remake!
    Ta gra też może być ciekawa. W końcu to Bizarre.

7. Grzesi00

Grzesi00 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Olsztyn
    Jak na razie to po screenach wygląda jak kaszana jakich mało. Wogóle kiczem coś tu śmierdzi, super samochody z giwerami i prawdziwe miasta ? Nie wiem nie podoba mnie się to :D

8. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    te screeny to tylko samochody wklejone w wyrenderowane tła (przynajmniej tak to wygląda) więc nie ma co oceniać. To jest pierwsza zapowiedź więc wogóle nie wiele wiadomo. Zobaczymy jak ruszy jutro ta stronka o której mowa powyżej. Jeśli chodzi o prawdziwe miasta i samochody z giwerami to cóź... w końcu to Stany ;)

9. Jin Kazama

Jin Kazama Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wez tam wymylsaja jakies nowe badziewia ktore sie nie udaja by zrobili continue Carmageddona to by burnouta rozwali na leb i szyje

10. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    nic specjalnego . Coś mi sie wydaje ze oni nasladuja GRID'a , bynajmniej chcą .

11. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Oficjalna strona o której była mowa w artykule ruszyła. W sumie nic na niej nie ma ale jest data premiery. I o dziwo premiera będzie w TYM miesiącu. Myślałem że mają tylko pare nie ładnych screenów a oni już całą grę mają. Załączam linka do strony: Blur

12. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    No co wy... to, że grafika nie robi nie wiadomo czego z mózgiem nic nie znaczy. Jeśli bedzie mayhem i grywalność to biore bo brakuje mi takich gier. Kiedyś to był twisted metal, vigilante, interstate (na pc) i inne a teraz w tym temacie liptom. Aczkolwiek jak ktoś już wspomniał - nowy carmagedon pozamiatałby z miejsca ;]

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum