Bluza adidas manhattan oldschool

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Do sprzedania mam oryginalna bluze adidasa z serii adicolor zatytulowana Manhattan. Od kilku miesiecy sprowadzam oryginalne bluzy Adidasa z Angli przewaznie dla znajomych lub dla siebie czy w ramach prezentu lecz tym razemprezent sie nie udal bo bluza jest za mala. Bluza jest calkowiscie nowa z metkami i worku. Prezentuje sie fenomenalnie i nie jest dostepna w polsce dodam ze nawet na allegro nie mozna juz jej kupic wiec mozna powiedziec ze unikat;P dodaje zdjecia: ROZMIAR BLUZY TO "L"




Propozycje prosze skladac tu lub na gg: 5606482.
NIE MA NA CO CZEKAC NIGDZIE JUZ TAKIEJ NIE KUPISZ!;)
 

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
up...
 

Ohara

Użytkownik
Użytkownik
jaka cena/dokładny rozmiar?
 

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
Hmm jak napisalem, propozycje wy podajcie, a rozmiar to: L
Szerokość pod pachami 53cm
Długość bluzy od pachy 41cm
Długość rękawa od pachy 51cm
Długośc całkowita 68cm ( bez kołnierza )
 

SNR

Użytkownik
Użytkownik
100zl?
 

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
Prosze Cie.
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Dobra podaj cenne :D
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ej bluza zaje*****! Dałbym ze 200zł za nią, ale jestem spłukany :/
 

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak kolega tam wyzej napisal ze da za nia 100zl heh. No ok tyle ze ja za 100 to jej kupilem ale moze gdzies za tyle znajdzie;) Bluza chodzi w granicach wlasnie 200zl.
 

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Dzisiaj dochodzi do mojej ofert bluz z Adidasa kolejna z unikalnej serii: Adidas new york bk6.
Moge sprzeda rowniez 2 bluzy razem;)

 

SNR

Użytkownik
Użytkownik
za 189-199 to mam nowa w sklepie, wiec nie pisz mi postow w stylu hahah, bo na allegro czasem mozna wyrwac bluze adicolor za bardzo dobra kwote... nie napisales swojej ceny to ja cos zaproponowalem... ogarnij sie i podaj poprostu swoja, a nie piszesz zale w stylu prosze cie itp.
 

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
Chlopie zobacz co napisalem ze sa to nowe bluzy tak? Hahaha w sklepie za 189-199? No to dobre co piszesz.Po 1 w Polsce w zadnym sklepien ie dostaniesz bluzy Adasia z serii Adicolor, a po drugie jesli znajdziesz owe bluzy na allegro to owszem ale przewaznie ponad 200zl one kosztuja a jesli mniej to sa uzywane z jakimis malymi wadami. I nie mow mi ze nie wiem bo kilka lat temu zaczelem sprowadzac wlasnie bluzy Adidasa Oldschool do Polski. Dobra w celach orientacyjnych za Manhattana chcialbym ok 170zl , a za BK6 ok 160zl. Mozna sie negocjowac w granicach zdrowego rozsadku;)

PS. A zapomnialem dodac ze bluza BK6 jest to takze rozmiar L czyli takie same wymiary jak w przypadku tamtej;)
 

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
up...
 

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
upujee
 

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
Prosze skladac oferty ceny nie sa sztywne;)
 

SNR

Użytkownik
Użytkownik
hehehe, dopiero dzisiaj zobaczylem co napisales... w ogole chodzisz po sklepach? kilka razy zdarzylo mi sie zkaupic w polskim adidasie, tak polskim owe bluzy po cenie 189-229, wiec sorry, ale jak to nie ma? jezeli, mi nie wierzysz to zapytaj sie sprzedawcy w sklepach m.in adidas w plazie Lublin i zlote tarasy Wawa, czy jakis rok temu, poltora te bluzy byly dostepne... zobacz sobie ceny bluz adicolor na allegro, nowki po 180zl.
 

Szuwar_R

Użytkownik
Użytkownik
w Poznaniu w starym browarze jest sklep Adidasa Adicolor:p jakby ktoś chciał się dowiedzieć, no i no zwykły też jest :D
 

Do góry Bottom