1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bobby Kotick twierdzi, że konkurencja ukrywa konsolowego Battlefielda 3. EA z kolei…

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Czerwiec 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Wrzawa przed listopadowym starciem Call of Duty: Modern Warfare 3 z Battlefieldem 3 już dziś sięga zenitu. Zadyma zaostrza się z dnia na dzień, by ostatecznie całej tej machinie dali się ponieść również prezesi poszczególnych koncernów. Bobby Kotick (Activision) oraz John Riccitiello (Electronic Arts) może nie skoczyli sobie do gardeł, ale nie omieszkali skomentować poczynań konkurencji w bardzo złośliwy sposób, o czym informuje agencja prasowa Reutersa...

Zacznijmy od Sir Koticka, który, jeżeli pamięć mnie nie byli, nie został wpuszczony na pokaz prasowy Battlefielda 3 od DICE:
    John Riccitiello nie pozostał mu jednak dłużny, wytaczając najcięższe działa i... wyzywając prezesa Activision!
    Niezdrowa konkurencja? I bardzo dobrze! Działa ona bowiem zdecydowanie bardziej na korzyść graczy, aniżeli "ta zdrowa". Panowie powinni się jeszcze pobić na środku hal targowych E3, a przewidywana sprzedaż obu gier skoczyłaby o około 10% w sondażach...

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Banana96

Banana96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    A chyba pierwszy raz nabędę Battlefielda, zamiast Call of Druty, a co mi tam, wyraz szacunku musi być (dla EA ofc). Co do wypowiedzi - Kottick nie chciał nikogo obrażać (niby), a Riccitiello wszedł z buta i zastosował taktykę ofensywną względem konkurenta. Czy się opłaciło? Zobaczymy.

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Riccitiello powinien powiedzieć 'nasza gra wyglądałaby dużo lepiej na PS2, niż Wasza na PC' :D

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dawać BF3 na Xbox'a 360 bez zbędnej gadki, że na PS3 będzie wyglądać lepiej.. Ehh niech wygląda tak samo a nie tam lepiej :p

A co :D nie mam PS3 więc na X360 musi wyglądać tak samo dobrze ]=)

AND: I niech się gryzą COD i tak jest skończony, a oni dobrze o tym wiedzą :D

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale moim zdaniem chodziło o to, że BF3 wygląda lepiej na X360, a na PS3 gorzej. Dlatego to jest jeszcze bardziej pogardliwe, bo Battlefield w brzydszej wersji jest ładniejszy od MW3 w ładniejszej :)

Edit:

Mam coraz więcej nadziei, że Battlefield 3 sprzeda się lepiej od MW3 :)

7. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Świetna riposta :D.

Trzymam kciuki za BF3 :).

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Po oglądalności widać że wiele osób interesuje się MW3 :D, znając życie i tak zarobią na tym jakiś grosz.. A wice versa nie powinni.

"Tej jesieni dojdzie do starcia tytanów. (...) Nasza gra wygląda na PlayStation 3 dużo lepiej niż ich gra na Xboxie 360."
    BF3 - PS3 ładnie wygląda
    COD:MW3-X360<BF3-PS3

A wolałbym takie coś:
    COD:MW3-X360<BF3-X360

Dlatego że John Riccitiello nie powiedział bezpośrednio o x360 sugeruje się że na PS3 będzie ładniej wyglądać. Ale to tylko taka moje sugerowanie się..

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    X360 ma z reguły lepszą grafikę od PS3 w multiplatformówkach, więc raczej moja wersja jest realniejsza.

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Chodzi o to, że nawet "najgorsza" wersja z ps3 przebije MW3 na x360 które jest priorytetem dla Acti.

11. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    A ja szczerze mówiąc bd miał problem..nie mam pojęcia co kupie czy Battlefielda czy Call of Duty..w multika nie gram..bardziej z kumplami..więc chyba MW3 ale znowu w Battlefieldzie grafika bajeczna..ehh..sam nwm okaże sie w listopadzie.

12. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    cod w singlu jest coraz mniej "jadalny". Bieg, bieg i jeszcze raz bieg... Widać że twórcy tej gry nigdy nie byli w wojsku, gdyby każda armia stosowała taką taktykę to na świecie już dawno nie było by wojen bo nikt nie szedł by do wojska oprócz samobójców. Próbowałem coda na multi i dla mnie jest nie do przełknięcia.Gram już kilka lat bf2 (pc) i teraz w Bfp4f ( chociaż to całkiem inna gra - nie ma drużyn ale bez współpracy daleko i tu się nie zajdzie) więc jeżeli bf3 będzie następcą bf2 (multi) będzie wspaniałą grą ( w którą i tak nie pogram bo mam za słaby komp.) Każdy styl gry ma swoich zwolenników i przeciwników, ja cieszę się że wyjdzie bardzo dobry bf3 i cieszyłbym się również gdyby kolejny cod był równie dobrą grą. Poczekamy, porównamy , ocenimy. Prężenie muskułów i pokazywanie ogonów przez prezesów konkurencyjnych firm to tylko szczegół (jak dla mnie).

13. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie trawie argumentów że BF jest lepszy bo jest bardziej realny czy niekiedy na odwrót.
    Martwię się że wersja konsolowa BF-a to taka rzeczywiście tajemnica poliszynela.

14. czesiofan

czesiofan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Mówienie, że wrzawa, która ma trwać do listopada, już teraz sięga zenitu jest dość odważnym stwierdzeniem. Czyżby ktoś tu znał przyszłość i wie jak będzie wyglądać starcie BFa i CoDa?

15. Lordani66

Lordani66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Więc na X360 Battlefield 3 wygląda lepiej niż na PS3 spoko!

16. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wyjdzie zobaczymy, zapewne i tak będzie brzydka na ps3 jak każda gra.

17. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Powiem tak, w BC2 możecie zobaczyć Frostbite 1.5 i gra wygląda fantastycznie, a już na pewno o wiele lepiej od MW3. Teraz, w BF3 zobaczycie Frostbite 2, jeszcze lepszy i jeszcze ładniejszy silnik. Tak więc moim zdaniem nie ma co się martwić o konsolową wersję BF3 :)

18. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jeśli dla ciebie BC2 wygląda fantastycznie toś fantastycznej grafiki nie widział. BC2 ma zepsute światło, niektóre poziomy swiecą jak na Boże Narodzenie, animacje są niskiej jakości a mapy zazwyczaj ubogie. O wiele bardziej podoba się mnie Black Ops który jest "brudny" i ma klimat zimnej wojny.
    Natomiast o BF3 się nie boję, podobno będzie to klon BF2 z lepszą grafiką. O ile na lapku mi nie ruszy tak na konsole na pewno kupie. I to mnie martwi - czy za bardzo skupią się na PC tak że wersja konsolowa będzie denna? Mw3 pożycze, przejde single i tyle a co z BFem?

19. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeśli chodzi o single - zgodzę się, tutaj zdecydowana korzyśc dla Black Opsa. Ale w multi Bad Company 2 ma NIESAMOWITĄ grafikę! Woda, otoczenie, OŚWIETLENIE, modele pojazdów - to jest piękne! W Bad Company 2 nie chodziło o to, by zbudowac klimat 'brudnej' wojny. Ta gra nie byc taka poważna jak Call of Duty - zresztą, doskonalę się o tym przekonasz/przekonałeś w single. Tutaj mają byc wielke, sielankowe tereny. Pozdrawiam.

20. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Grafika w BF3 na pewno nie będzie gorsza od BC2, więc spoko. Widzę, że mamy wojnę fanbojów zakrojoną na "trochę" większą skalę. ^^

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum