1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bodycount: Say Hello To My Li'l Friends

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez razor7, Sierpień 1, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dzienniczek dewelopera. Do startu! Gotowi? Start! Właśnie w internecie pojawił się pierwszy odcinek wyznań twórców gry Bodycount. W odcinku pierwszym mówiono o broniach:

razor7

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. devil12

devil12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra wygląda bardzo fajnie :) Podobają mi się wszelkie bronie nie futurystyczne, ale trochę dziwnie wygląda to strzelanie - zero odrzutu. Niszczenie otoczenia też jest fajne ale gostek co dostał z shotguna i przeleciał przez murowaną ścianę to trochę przesada. Jednak mam nadzieję i trzymam kciuki bo to gierka która będzie podobna do Blacka a tam wszystko było wyje.ane :D

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    To będzie praktycznie jak BLACK :D
    Bardzo fajnie się zapowiada a jeśli będzie multiplayer (i mam nadzieję że będzie!!) to może nawet zagrozi po trochu MW i BF (i mam nadzieję że tak będzie!!) :D

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Black? Black był w miarę realistyczny, a to? To mi wygląda na Bulletstorma ;)

6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wygląda bardzo fajnie, mała odskocznia od innych fpsów. Ale pana z 3:38 który lubi shotguny nie chciałbym spotkać na serverach MW2 ;)
    Jak będzie to przypominało Blacka, i dostanie pozytywne recenzje z pewnością kupie.

7. tom3k

tom3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    długo czekam na BC oby nie okazał się crapem jak Brink

8. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gra wygląda ciekawie jednak denerwują mnie ci super bossowie z minigunami którzy nawet jak dostaną granatem to się podniosą . Przecież to też są ludzie i reagują na pociski jak ludzie ! Wg mnie jeżeli boss w grze jest człowiekiem to powinien być sprytniejszy i silniejszy od innych,chować się za osłonami,używać otoczenia do walki a nie,że przyjmuje czołg na gołą klatę ! W przeciwnym razie powinien być zmutowany albo chociaż mieć jakiś super nanosuit 100.0 ...

9. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie podoba mi się przybliżanie z broni i wygląda jak pl bulletstorm :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum