1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BOII Lag Compensation - I wszystko stało się jasne

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez NikoBellic91, Styczeń 11, 2013.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Witam. Na serwisie YT przypadkowo wpadłem na pewien ciekawy filmik pokazujący "Lag Compensation" nawet grając 1vs1 offline! No tak, tylko tak naprawdę to nie jest Lag Compensation, a całkowicie niedopracowana kamera z pierwszej osoby:

Czyli już wszystko wiadomo. Tak naprawdę Lag Compensation nie psuje nam zabawy na multi, tylko ta niedopracowana kamera z pierwszej osoby. Ja nie wiem czy Treyarch robił to wszystko świadomie, czy nie, ale warto by było gdyby się tym zajęli.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Jakieś problemy ze zrozumieniem zagadnienia ?
    Polecą warny, obiecuję.......

4. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Tak zgadza się ale jest drugi film na YT gdzie odpowiedni ludzie na odpowiednim sprzęcie udowodnili że jest tez lag compensation, jedno mi w głowie utkwiło ze przy pingu 50ms jest opóźnienie miedzy hostem ok 100ms a miedz graczem do 80ms.

Poleć forum