1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BONUS na moim kącie:))

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mlodypy, Styczeń 19, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    Witam, dzisiaj babka a Manpower zadzwonila do mnie mowiąc,że przez pomylke przelali na moje konto 560zl, mają mój nr konta bo kiedyś tam robilem, co byście zrobili na moim miejscu??? oddali kase czy nie??? oni tam śpia w tej firmie!! wie ktoś czy musze im oddać tą kasę, czy jak przelali to ich problem:)?? czekam na odpowiedzi .pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    i tak bank ci zabierze jeżeli to zgłasza do przelania pieniędzy na konto zawsze daje się jeszcze dane odbiorcy jeżeli nie będzie się zgadzało to bank może cofnąć taką operacje .

4. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    nie oddawaj :D
    pewnie i tak cofną przelew chyba że szybciej wypłacisz pieniądze
    konsekwencje pewnie ciebie nie ominą no ale zawsze możesz to potraktować jako pożyczkę :)
    moim skromnym zdaniem lepiej oddać haj niż później walczyć o pół tysiąca w sądzie

5. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No pewnie ze oddaj. Skoro wiesz ze to ich kasa to bedziesz zwyklym zlodziejem - tak jakbys buchnal kase ze sklepu. Generalnie dziwie sie ze pytasz tu o takie rzeczy, dla mnie to zalosne.

6. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Nie wiem jak Ty ale ja mam w kącie wędkę, a na koncie mam 100zł....

7. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    przykro mi z powodu konta rowerser [*]

370 tu :(

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum