1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Booyah

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Booyah, Listopad 24, 2013.

1. Booyah

Booyah Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka wszystkim od dłuższego czasu się zastanawiałem jaką konsolę zakupić aż wreszcie padło na Xboxa i dołączyłem do waszego Społeczeństwa lecz nie wiem co chodzi w niektórych rzeczach więc także postanowiłem wykonać rejestrację u was na forum by znaleźć odpowiedzi na moje pytania lub może ktoś mi wytłumaczy ;d Posiadam na chwilę obecną Xboxa 250giga i Fifę 14 dwa pady wiem nie dużo ale to się z czasem zmieni plus jak osiągnę 5 gier tak myślę by podpiąć pod internet go i wykupywać Golda na 12 miesięcy każdego roku ;) Mam na imie Dawid. Lat 19 prawie . z Mysłowic (Śląskie) jestem. Interesują mnie gry Sport czyli Piłka nożna plus Akcji,Przygody jak i typu Watch Dogs czy Far Cry 3 ;p Wiem długa droga mnie czeka jeszcze. ;d Pozdrawiam was.

Sorry Że nie stawiam interpunkcji ale jakoś nie lubię i jestem Leniwy ;d

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witamy na forum.

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka

Poleć forum