1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

borderlands 1 misja

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ggghhh421, Listopad 22, 2009.

1. ggghhh421

ggghhh421 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Elo, mam problem z 1 misją w grze borderlands. O co chodzi ide za tym robotem zabijam tych typków itd. i nagle robot staje przed jakimiś drzwiami wtf?

Wiem że powinienem otworzyć te drzwi po lewej stronie ale nie da rady... niby jest podświetlone ale nie można ich otworzyć...

Proszę o jak najszybszą odpowiedź ponieważ chciał bym w to jeszcze troche pograć (nie po to kupowałem zeby po 1 misji przestać grać)

Za wszelką pomoc sypie +++ Pozdrawiam Wink

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamil2264

Kamil2264 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli masz na myśli drugie drzwi, licząc od początku, to podejdź do robota on coś tam spróbuje wcisnąć a potem pojedzie w prawo i będziesz musiał kucnąć i przejść prze dziure.

PS: przede wszystkim podejdź blisko niego :)

4. ggghhh421

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław

Dokładnie z tym mam problem robot staje przy tych drzwiach, ja staje koło niego i stoje tak już 30 min.... Prosze o pomoc...

5. Kamil2264

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Albo spróbój z nim pogadać, a jak nie to po lewej, troche z ramką zdjęcia, powinien być guzik, musisz go wcisnąć poszukaj. takie większe drzwi powinny być, chyba w tym samym budynka i po ich prawej stronie guzik. Jak możesz to pkaż, albo opisz jakie masz zadani. Wciszkasz back i rb lb przestawiasz zakładki, gdzieś tam masz opisane zdania.

6. ggghhh421

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    więc tak, zaraz po lewej stronie mam przycisk do zmiany koloru i imienia, bardziej po lewej przycisk (świeci sę on na zielono ale wciskąć go nie mogę). Wyczytałem że ten drugi musze wcisnąć ale niestety nie da rady...

W zakładce zadania pisze: Fresh of The Bus

No i to tyle... Kamil widze że ty wiesz jak to przejść więc prosze wytłumacz mi...

7. Kamil2264

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Poradniki/606496718.jpg

Masz tam taki przycisk? Drugi przycisk? W sensie jaki? Kurde jak bym to widział na ekranie bym ci powiedział. Tam gdzie masz tego quest powinny być kwadraciki, które się odchaczają jak zrobiłeś to co jest napisane obok, niego przepisz mi je, chodzi o te od questa Fresh of The Bus, Ogólnie wydaje mi się że ten guzik tzreba wcisnąć x, niebieski guzik na padzie. Naprawdę to nie działa?

8. ggghhh421

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    no mam takie przyciski tylko że nie mogę ich wcisnąć wiem że wciska sie X itd. ale nie da się, obok tego questa pisze:

FOLLOW CLAPTRAP INTRO FYRESTONE (TO NA BIAŁO)

A MYSTERIOUS,DISEMBODIED WOMAN SPOKE TO YOU AND TO FOLLOW THIS LITTLE ROBOT INTRO TOWN.tHAT SEEMS LIKE THE BEST COURSORE OF ACTION,FOR NOW.
    (To na szaro)

Ogólnie muszę otworzyć drzwi doctorowi tylko jak?... tu jest coś podobnego:
    YouTube - [piecyk] Borderlands cz.1

Tyle że nie czaje, ...

9. Kamil2264

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Olśniło mnie, pewnie nie zaakceptowałeś tego questa. w 7:22 minucie tego filmiku koleś wyświtlił questa, nie pamiętam od kogo się go brało,chyab sam się wyświetlał. WTedy trzeba wcisnąć a żeby go wziąść. Spróbój pogadać z robotem. Jak zadział to napisz. I tak nie mam co robić to zacznę nową gre i luknę. a później ci opszę dokładnie

10. ggghhh421

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    No... wiec tak, z robotem nie ma szans pogadać staje koło niego,na niego, pod nim wciskam wszystkie klawisze na padzie ale nic nie rusza... ;( Sam niestety też mi sie nie chce wyświetlić, chodzę, szukam po okolicy jakis przedmiotów ale nic nie ma....
    przeszukąłem chyba cały internet w tej sprawie ale nic nie ma no normalnie załamka....

Jak byś wiedział dokładnie jak to przejść to był bym bardzo wdzięczny

Pozdrawiam i dzięki za próbę pomocy,

11. Kamil2264

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No więc tak, kiedy już wszedłem do tego miasteczka było trzech kolesi, rozwaliłem ich poczym w prawym górnym rogu wyświetliła mi się tamta dziewczyna. Gdzy skończyła gadać podszedłem do tamtych drzwi na tym obrazku który wrzuciłeś i wtedy robot zaczął gadać do obywateli że nie jestem w porządku i jest bezpiecznie. po tem robot podjechał pod te drzwi po lewej stronie i wyświetliło mi się oko z zadaniem w którym trzeba otworzy te drzwi. Jeśli ty tego nie masz, obstawiam że zwalio się coś ze skryptami, spróbój zacząć grę jeszce raz. ja już grałem kilka razy od nowa ale ani razu tak nie miałem.

12. ggghhh421

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    oki dzięki, zaraz zacznę jeszcze raz w to zagrać i zobaczymy, zaraz z edytuje i napiszę co i jak :)

No i niestety lipa, cały czas mam to samo, jak zabije tych 3 gości w tym miasteczku podchodze do drzwi z napisem 03 i nic ise nie dzieje, ten robot nie chce do mnie podejść.... żal..... nie wiem o co chodzi... :(

13. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    A wieź olej to i zacznij gre od nowa.Jesteś na początku, nic nie starcisz.

14. ggghhh421

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Właśnie że to zrobiłem już ze 3 razy ale nic, cały czas to samo, ktoś może wie co jeszcze mogę zrobić żeby to działao?

15. rawil

rawil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    Ja miałem to samo z ta grą, i nie miałem też dialogów w pierwszym filmiku. Moje problemy rozwiązało ustawienie jeżyka konsoli na angielski i u ciebie bedzie pewnie to samo :) Jak pomogłem to daj "dziękuje". Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum