1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands 2 Add-on content pack problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Alf1966, Lipiec 30, 2013.

1. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Witam. Otóż mam problem z tą grą. Posiadam Borderlands 2 i Borderlands 2 Add-on content pack. To drugie zainstalowałem na dysk, po odpaleniu gry wszystko działało DLC niby też, bo miałem do wyboru nową postać itp, ale mam problem z fabularnym DLC Mr. Torgue's Campaign of Carnage. Gdy uruchamiam opcję travel mogę się udać do lokacji Oasis z drugiego DLC, ale do tej lokacji z Mr. Torgue's Campaign of Carnage niestety nie mogę, nie ma jej nawet na mapie w travel. Czytałem, że tu pomaga jakiś update, więc pobrałem najnowsze TU do Borderlands 2 wgrałem na pendriva, usunąłem te dwa fabularne DLC, włożyłem pena do xboxa i znów te dwa DLC zainstalowałem, niestety problem dalej pozostał. Wie ktoś o co chodzi i jak temu zaradzić ? Najlepiej jak by mi to ktoś wytłumaczył krok po kroku jak to naprawić, bo może TU źle wrzuciłem czy coś, chociaż robiłem to programem Horizon, a nim ciężko coś popsuć . Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Odświeżam

Wczytywanie...

Poleć forum