1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands 2: Jack rzuca wyzwanie graczom na trailerze

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sanrajs, Sierpień 15, 2012.

1. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn

Handsome Jack to gość, który w równym stopniu dba o swoją urodę, co o potężną armię robotów. Ten przystojniak jest jednak niezwykle groźnym "dyktatorem Pandory" o wielkim ego. A do tego jest pewny zwycięstwa nad bohaterami Borderlands 2 (których zadaniem jest likwidacja Jacka) i na najnowszym trailerze gry rzuca im oraz graczom wyzwanie. Podejmiecie się go?

Swoją drogą, w grze pojawi się ogromny boss, którego pokonanie będzie nie lada trudnym zadaniem. Terramorphous – bo tak się wabi – to ogromny czerw, do którego zabicia wymagana jest współpraca wszystkich członków drużyny. Zwycięstwo będzie na tyle wielkim wyzwaniem, że misję ze wspomnianym potworem nazwano You.Will.Die (Seriously.). Nawiązuje ona do zadania You.Will.Die z dodatku The Secret of Armory of General Knoxx z „jedynki”, w którym musieliśmy pokonać Crawmeraxa, wielkiego kraba.

Oczywiście zabicie Terramorphousa będzie możliwe – w zamian gracze mogą liczyć na wyjątkowe, niedostępne nigdzie indziej łupy. Warto jednak zaznaczyć, że za każdym podejściem potwór ma zostawiać inne przedmioty.

Źródło : CDA / CD-ACTION ONLINE - gry komputerowe, ps3, xbox 360, pc, gry samochodowe, przygodowe, strategiczne

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ciekawe czy cenega spolszczy grę kinowo;))

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    must have

5. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Zaczalem wczoraj jedynke i wydaje mi sie baaaardzo nudna. Gra gra jest ekstra lubie takie cos ale poprostu jest nudna. I tu mam pytanie czy w dalszej czesci gry bedzie troche wiecej akcji niz dotychczas ?. Jestem dopiero na pierwszej mapie i wykonuje misje u tego goscia bez nogi i u tego doktora Zed'a. I ciagle misja zabij to wracasz exp znowu zabij to powrot exp itp. Jesli gra sie rozwinie i bedzie wiecej akcji to chetnie kupie dwojke. + Do jedynki sciagnalem dodatki.

6. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    nic się nie zmieni podobno w dwójce zostało to poprawione;))

7. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Mi również pierwsza część tej gry nie przypadła do gustu, trochę za dużo chaosu a questy przeważnie nudne. Rozgrywka sama w sobie czyli strzelanie, walka z mobami i eksploracja również mnie nie zachwyciły.

1 osoba to lubi.
  8. HantezaPL

HantezaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja tak samo miałem z singlem, ale na multi dobra zabawa była z kumplami.

9. Looozak

Looozak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bo to jest gra stworzona do CO-OP'a a nie do grania samemu tak jak np w Fallouta czy inne produkcje.

10. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Challenge accepted!

Wczytywanie...

Poleć forum