1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands 2 jest długie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 23, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Jak bardzo? Twórcy z Gearbox zdradzili szczegóły.

Jeśli skupicie się na głównym wątku, całkowicie pomijając misje poboczne, to Borderlands 2 wyrwie Wam z życiorysu od 20 do 30 godzin. Wynik się podwoi, jeśli zamierzacie wykonywać zadania niezwiązane z fabułą - wtedy przy grze spędzicie od 40 do 60 godzin. Nie jest to rezultat, który mógłby równać się np. ze Skyrim, ale i tak prezentuje się całkiem solidnie. Zadowoleni?

Przy okazji dowiedzieliśmy się także, że przy okazji dwójki więcej roboty mieli scenarzyści, którzy napisali 6-7 razy więcej dialogów niż w jedynce. Oczywiście to nie gwarantuje, że historia opowiedziana w Borderlands 2 będzie 6-7 razy lepsza, a bohaterowie 6-7 razy ciekawsi, ale są na to znacznie większe szanse.

Poza tym, by dobrze bawić się w Borderlands 2, nie jest potrzebna znajomość "jedynki" - mówią twórcy. Owszem, jeśli znacie część pierwszą to na pewno wychwycicie parę smaczków, ale jeżeli przegapiliście premierę Borderlands, to nic się stało, bo w "dwójkę" spokojnie możecie zagrać bez nadrabiania zaległości. Choć, mówiąc szczerze, ja bym tak nie mógł - zawsze wolę zaczynać od początku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Czyli takie dwa Mass Effecty, nieźle. Kwestia jeszcze, czy te zadania będą na tyle ciekawe, żebym je chciał przejść, bo jeśli to ma być tylko po to, żeby wydłużyć 'czas gry' to wielkie dzięki - obędzie się bez.

2 użytkowników lubi ten post.
  4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ja tam się cieszę.
    jedynkę przeszedłem chyba ze 3x i mogę do niej wracać non stop, zresztą też wkleiłem w niej dobrze ponad 60godzin grania więc jeśli tyle samo czasu będę mógł spędzić przy dwójce to ja poproszę :)
    poza tym granie w system linku już jest oficjalnie zapowiedziane więc nic tylko czekać aż gra się ukaże

1 osoba to lubi.
  5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    w jedynce jak miałem xboxa zmaxowałem wszystkie postacie z najlepszym ekwipunkiem tzm. z bugowaną tarczą i bronią :p
    Wszystkie dodatki miałem i do tego zmaxowane all achivementy.
    Jak wyjdzie 2 kupię ale na nową generacje, bo konsoli już nie zamierzam mieć do new gen.

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    to zanim ty zaczniesz mieć radochę ja już będę tą grą wymiotował. co wy wszyscy z tą nową generacją, lepiej dać za nową konsolę 1800,- czy za nową grę 200,- na konsolę starej generacji ?
    jeśli chodzi o grafikę to gra będzie musiała mieć taką szatę graficzną, którą uciągnie xbox360 więc zupełnie nie kumam tej "nowej generacji"...

1 osoba to lubi.
  7. Oski918

Oski918 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świnoujście
    Zgodzę się z tobą.Poza tym nawet gdyby była już nowa generacja (mam nadzieję że w najbliższym czasie nie wyjdzie) to i tak trzeba byłoby czekać zanim zrobili by na nią gry z lepszą grafiką.Tym bardziej że w Borderlands grafika jest "komiksowa".

8. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Czy napisałem ze względu na grafikę??? Po prostu nie chce mieć już konsoli do nowej generacji.

Wczytywanie...

Poleć forum