1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands 2 problem z podnoszeniem broni

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Jankess, Luty 25, 2014.

1. Jankess

Jankess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Mam problem z borderlands 2, a dokładniej z podnoszeniem broni. Cała rzecz polega na tym że gdy podnoszę jakiś karabin to nie pojawia mi się on w ogóle w ekwipunku, przy podnoszeniu skinów bądź reliktów wszystko jest ok. Żeby zobaczyć bronie które podniosłem muszę wyjść do menu i zacząć grę ponownie. Czy ktoś miał podobny problem/wie jak to rozwiązać (nie tworząc nowej postaci bo jednak sporo godzin gry poszło by na marne). Dodam że mam jeszcze jedną postać i na niej nie występuje ten problem.
    Cały czas grałem korzystając z LiNK'a

Wczytywanie...

Poleć forum