1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands 2 - "przebieranki" i nowa klasa

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 9, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Na sequel Borderlands musimy jeszcze trochę poczekać, ale twórcy cały czas informują o kolejnych nowych elementach gry... a także o planach na DLC.

Jak podaje GameInformer, na prezentacji podczas targów PAX East, studio Gearbox poinformowało, że w Borderlands 2 dostaniemy możliwość zmiany wyglądu naszej postaci. Wykonując specjalne zadania oraz wyzwania będziemy mogli odblokowywać fragmenty pancerza, modele głów, lub dodatki do ubrania.

Inną istotną informacją jest zapowiedź twórców o wprowadzeniu do gry piątej klasy postaci, którą roboczo nazwano Mechromancer - będzie to cyborg. Gearbox dopiero niedługo zacznie się za projektowanie tej klasy i wprowadzanie jej do gry, ponieważ zostanie ona udostępniona jako dodatek po premierze - bezpłatny dla wszystkich, którzy złożą zamówienie przedpremierowe... Miła wiadomość, przynajmniej dla mnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gra nie wyszła, a już mówimy o dość istotnej sprawie jak nowa klasa postaci jako dodatek DLC.. Brak słów.
    Dziwię się, że to tylko jedna klasa postaci.. A ta ścieme, że dopiero teraz zaczną się pracę nad dodawaniem jej mogą małym dzieciom opowiadać..

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Już czytam 'dodatek po premierze - bezpłatny dla wszystkich' i mam uśmiech na twarzy, a potem 'którzy złożą zamówienie przedpremierowe'...

No nic, to nie powinno nikogo dziwić.

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    zawsze jest tak i będzie i walić te dodatki po premierze :) Dodatek rozumiem po przez dawanie lvl, nowych map itd. a nie ubieranki lalki jakieś :)

6. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
  7. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W pierwszej części (oprócz samej gry) podobało mi się DLC. Zostały bodajże zapowiedziane jakiś czas po premierze, ale były one dosyć "grube", bo wystarczały na kilka godzin. A teraz? Jeszcze ponad pół roku do premiery, nie licząc żadnych poślizgów, a Ci już idą w ślady Acti (no sorry, ale jeśli chodzi o zapowiadanie DLC przed premierą to tylko to studio przychodzi mi na myśl) zapowiadając jakąś niby-darmową postać. To po premierze ile tych DLC będzie? 5? 10? A może dostaniemy 90% gry w kawałkach po 50zł? Z takimi zapowiedziami to by się wstrzymali do jakiegoś momentu, powiedzmy miesiąc przed premierą, to by im chociaż sprzedaż preorderów skoczyła w górę. A tak to już wiem, że jak kupie grę za te 100zł na Steamie, to nie będę mieć tych postaci/map/broni czy czego tam jeszcze bo dałem tylko 100 a nie 300. Coraz mniej mi się podoba polityka wydawców, i wcale się nie dziwię że piractwo idzie w górę.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum