1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dostojny_Kocur, Styczeń 9, 2014.

1. Dostojny_Kocur

Dostojny_Kocur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Tak jak wyżej, mam problem z tą grą. A konkretnie. Robię to co zawsze robiłem tj, ściągam, rozpakowuje do .xex oba obrazy. Zrzucam na konsolę, wrzucam content, skanuje itd i nie działa. Po włączeniu natychmiast wyświetla się komunikat "can't load expansion pack" ( coś w ten deseń ). Próbowałem na różne sposoby czyli pierwszy obraz do GOD a drugi do .xex żeby wyciągnąć content. Odblokowałem dlc programem xm360 i dalej nic. Podobno content trzeba wrzucić do title id gry który u mnie w Iso2God jest następujący "5454087C" no i z tego co zrozumiałem trzeba do takiego folderu w file menager wrzucić właśnie textury a ja czegoś takiego właśnie nie mam. Owszem po wrzuceniu obrazu cd1 do GOD folder takowy istnieje tak więc nie wiem już co zrobić, jak to ugryźć. Może ktoś z was będzie coś na ten temat więcej wiedział. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    DVD z grą przerób do GOD i wrzuć do katalogu z grami.
    DVD na którym jest content przerób do XEX i wrzuć folder (z content\16zer) na dysk konsoli do Content \ 16zer.
    Następnie unlock w XM360 i będzie działać.

PS. Nie wiem na którym DVD co jest, więc najlepiej jak odpalisz oba w Xbox Image Browser i sprawdzisz na którym jest content.

4. Dostojny_Kocur

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nadal nic. Nawet po sprawdzeniu Twojej propozycji. Dalej "can't load expansion pack"...

5. Dostojny_Kocur

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wybaczcie spam ale odświeżam pytanie. Może ktoś zna odpowiedź :)

Wczytywanie...

Poleć forum