1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Borderlands 2

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez entryk, Wrzesień 16, 2012.

1. entryk

entryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Nazwa: Borderlands 2
    Rodzaj gry: Postapokaliptyczne FPP, elementy RPG
    Data premiery w Polsce: 21 września 2012
    Producent:Gearbox Software
    Wydawca: 2K Games
    Wydawca PL: Cenega Poland
    Dodatkowe Kontrolery: Nie

Krótki opis
    W drugiej części serii wracamy na planetę Pandora, aby sprawdzić niezbadane obszary, które skrywają wiele tajemnic uniwersum Borderlands. Fabuła opowiada o wydarzeniach mających miejsce niedługo po zakończeniu historii z „jedynki”. Głównym przeciwnikiem graczy jest tym razem Handsome Jack, który po przypisaniu sobie zasług bohaterów poprzedniej części, wykupił największego producenta broni w świecie gry, firmę Hyperion, i ogłosił się dyktatorem Pandory. Naszym celem jest jego eliminacja.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja napisze tylko 2 slowa giera wypas jest to druga czesc wiec mamy to samo co w 1 tylko w lepszym opakowaniu ; ) a ja mam pytanie do gry przez neta potrzebny jest online pass? boje sie sprawdzac bo jescze 5 dni do premiery.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Miały być opinie...

5. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszystko co w trailerach pokazywali jest prawda. Nowe tereny, przeciwncy, bronie, itp Coop tez jest jak w pierwszej czesci, pogralem w COOP na splita tak ze 3-4h i mi wystarczy bo przesciu z PC to taka grafika poprostu kluje w oczy, brak AA, niska rozdzielczosc, slabe tekstury, itp. Potraktowalem to jako demo bo gra na PC zamowiona i sciagnieca tylko czekac na launch. Jak narazie to wszystko na plus poza ta grafika.

6. fruugat

fruugat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mi się bardzo podoba. Lepsza niż pierwsza część :) Ale denerwuje mnie jedno. W początkowych misjach, kiedy mamy przeprowadzić Claptrap'a do jego statku, musimy rozwalić boss'a. Ale... Zamiast siedzieć na polu bitwy i do niego strzelać, możemy wrócić do miasta, wziąć snajpę i strzelać do niego. Nawet nie trzeba się trudzić. Nie trzeba wchodzić na żaden wysoki budynek. Nic. Nawet zwykłym SMG to się da zrobić ;/ Więc tutaj trochę lipa jest. Ale pod resztą aspektów dwójka bije jedynkę na głowę. :)

7. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a ja sie nie zgodze bo ja sie meczylem z niektorymi 1 bossami, najwiekszy minus to sterowanie pojazdem nie wiem kto wymyslil takie sterowanie ale jest niewykonalne wrecz...

8. fruugat

fruugat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    I tak jest kwadryliard razy lepsze niż w jedynce. Tam to była porażka. Tutaj da się jechać bez uderzenia w coś :)

9. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja jakos przy bossach nie mialem problemow, bylo pare zgonow bo gra nowa i postac malo doswiadczona. Sterowanie to i tak lepsze niz w jedynce, tam jedziesz z nitrem, walniesz w jakas przeszkode i instant break :). Tutaj jest lepiej, a moze tylko ten buggy tak sie prowadzi

10. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    jedyna rzecz puki co która mi się rzuciła w oczy to trudne celowanie w przeciwników z broni, albo ja nie umiem albo coś jest nie tak ale ciągle zezuje normalnie...

grafika na plus bo jest spoko a sama rozgrywka daje rade. jesli ktoś lubił jedynkę to druga część również mu się spodoba- gierka do polecenia ( nie ma lipy ! )

11. b0b3r

b0b3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    ja jestem szczerze lekko rozczarowany, gram Assassinem , mam wrażenie że dostałem dokładnie tą sama grę co cz1, zero zmian (nie licząc map). Już w DLC do B1 było więcej miodu niż w B2.

12. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Gra miazdzy.Fabula,misje,humor,ilosc broni...postacie!!! O ile B1 bylo gra typowo coop-online,pusta,na dluzsza mete nudnawa...O tyle tutaj mamy w pelni dopracowany content.Grajac na singlu (mam rgh)nie nudze sie! Ten swiat zyje! Mamy miasto,npcty chodza,robia cos,zaczepieni rozmaiwaja...Poandto w trakcie misji nie cuzjemy osamotnienia.Caly czas ktos do nas dzwoni pisze lub nam towarzyszy.Polecam gre nie tylko z mysla o multi.Na prawde warto. 9/10 (gra roku bedzie i tak gta5/ac3,whatever)

PS:nawet ta laseczka AI jest bardziej sexy ;3

13. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Do Do gry nie ma co się rozpisywać za dużo
    plusy
    1)poprawiona grafika
    2)ciekawsze bronie i więcej ich
    3)nowe misje i dosyć duże mapy
    4)odpowiednik 1 części kilka fixów porobili
    5)poprawione sterowanie pojazdem
    minusy
    1)dla mnie taka 1 w nowej szacie graficznej (1 i wszystkie dodatki skończyłem)
    2)nie fajne rozwiązanie znaleziona każda nowa broń zamienia się z obecną co jest mega denerwujące
    3)tekstury się wgrywają na bieżąco co po chwili mają jakość jaką powinny mieć
    4)tym dłużej się gra to tym bardziej przynudza
    5)dużo zmian nie ma od 1

14. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    W tym temacie tylko opinie! Każdy kolejny post niezawierający opinii będzie odpowiednio nagradzany.

15. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    gram dopiero z kilka godzin i dla mnie bardzo dobra gra , jedynie textury troche rozmyte :(

16. ham187

ham187 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrzesnia, Poland
    super gierka gram i gram i nie mogę przestać polecam:)

17. Hukos

Hukos Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra bardzo dobra aczkolwiek wg mnie jest to Borderlands 1,5, za malo zmian...

Wyslane z HD2

18. b0b3r

b0b3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    Popieram w 100%. Mam za sobą już kilka dobrych godzin gry i musze powiedziec że spokojnie mogli dać to jako duże DLC do B1. Dość powiedzieć że główny wątek B1 liczył 46 questów, a ost DLC Zbrojownia Generalną Knoxxa zawierała ponad 40 questów.

Wysłane z L7

19. GalaxyS

GalaxyS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Silent Hill
    Moja opinia nagrana na video-do modow,oni juz wiedza dlaczego :)

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  20. deadm666

deadm666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wyszków
    Borderlands 2 to kontynuacja jednej z najlepszych (a przez to rozumiem sprawiającej najwięcej zabawy) gry w jaką grałem na konsoli obecnej generacji. Sam sequel mnie nie zawiódł. Dostałem to czego się spodziewałem i wiele więcej. Borderlands 2 sprzeciwia się panujacemu obecnie trendowi, że gry akcji muszą mieć albo super poważną fabułę lub patetycznych bohaterów. Ta gra mówi "chrzanić to, chodź się w końcu trochę zabawić". Widać to w każdym aspekcie gry począwszy od komiksowej grafiki, poprzez nieszablonowych bohaterów, kończąc na zaskakujących zadaniach pobocznych i głównych.

Z czystym sumieniem mogę dać grze 10/10 i polecić każdemu bez wyjątku. Należy tylko przymknąć oko na to, że bohaterowie zakładają twarze dosłownie na naszych oczach i specyficzny model jazdy a dni spędzone na pandorze bedą jednymi z lepszych jakie przeżyliście :)

Wczytywanie...

Poleć forum