1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands - dodatki, playthrough i skalowanie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Grzmot, Październik 16, 2010.

1. Grzmot

Grzmot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Witam. Mam małe pytanko na temat niektórych aspektów Borderlands. Otóż ukończyłem właśnie Playthrough 1 na co-op'ie z kumplem i obie nasze postacie są na levelach 36. Posiadamy 3 dodatki: Zombie Island, Knoxx'a i Rewolucje Claptrapów. I tutaj pojawia się moje pytanie, co powinniśmy teraz zrobić ? Domyślam się, że grać najpierw dodatki a potem Playthrough 2, ale w jakiej dokładnie kolejności powinienem je rozgrywać, żeby przeciwnicy w nich dobrze się skalowali i była frajda z gry ? Przy okazji chętnie dowiedział bym się, jak wygląda to skalowanie bo do tej pory wiem tylko, że Zombie Island skaluje się do postępów w głównym queście :p I jeszcze czy w takiej samej kolejności dodatki rozgrywać po Playthrough 2, czyli faktycznie już będąc w Playthrough 2.5 ? Czytałem, że np.: nie opłaca się grać Zombie Island po 2 PT, bo przeciwnicy są tak słabi, że nie ma to sensu. W miarę możliwości proszę o pomoc osób doświadczonych w graniu w Borderlands ale nie tylko :)

Wczytywanie...

Poleć forum