1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands dźwięk

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez kylex, Luty 14, 2012.

1. kylex

kylex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, wypaliłem sobie ostatnio grę Borderlands coby pograć na split screenie. Okazało się że w grze występuje problem z dźwiękiem. Da się go rozwiązać poprzez zmianę języka w konsoli z polskiego na angielski. Moje pytanie jest takie: czy w orginale taki problem również występuję? (może osoby które mają orginał mogłyby mi na to pytanie odpowiedzieć), a jeśli nie to czy jest na sieci jakiś obraz wolny od tej wady? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kylex

kylex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    czy naprawdę nikt z was nie posiada orginalnej wersji gry Borderlands i nie jest w stanie odpowiedzieć mi czy występuje w niej problem z dźwiękiem???

4. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A masz moze jakas latke?

5. zoltypl

zoltypl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BARTY
    podlanczajac sie do usługi xbox live , bedziesz miał aktualizacje dla tej gry , która rozwiąże twój problem

Wczytywanie...

Poleć forum