1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands GOTY (problem) bardzo proszę o szybką pomoc.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maruder, Styczeń 21, 2012.

1. Maruder

Maruder Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno postanowiłem kupiłem Borderlands'a w wersji GOTY i niemogę aktywować dodatków :-( w instrukcji (tej z opakowania) piszą że po włączeniu powinienem otrzymać jakąś wiadomość informującą mnie że mogę pobrać dodatki ale takowej weidomości nie dostałem (TAK jestem podłączony do XBOX Live mam nawet golda) czy jest jakaś inna metoda żeby tą wiadomość otrzymać lub żeby pobrać te dodatki bez dodatkowej odpłatności??

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Spróbuj wklepać kody tam gdzie wpisujesz kod na golda. Ew. w menu powinna być jakaś opcja od DLC.

4. RastaManiu

RastaManiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    ja edycje GOTY dostałem z dlc na płycię osobnej do zainstalowania :)

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    bo wersja GOTY zawiera dwie płyty: jedna z nich to krążek z grą a drugi krążek to dodatki.
    prawdopodobnie zostałeś oszukany

Wczytywanie...

Poleć forum