1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands GOTY - problem ze ściaganiem dodatków

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ozzy1979, Grudzień 1, 2010.

1. ozzy1979

ozzy1979 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    legnica
    Witam. Jestem tu nowy, więc dzień dobry. Mam taki problem. Zakupiłem Borderlands w wersji GOTY, w środku jest karta z kodami umozliwiającymi ściągnięcie 4 dodatków do wersji podstawowej. Robie wszystko zgodnie z instrukcją, ale za każdym razem wyskakuje komunikat, że "wprowadzony kod nie jest poprawny". Tak dzieje się dla wszystkich 4 kodów. Nie ma mozliwości pomyłki przy wpisywaniu. Dostęp do usługi Xbox Live jest (Xbox Live Free), konto mam (konsola loguje mnie automatycznie przy włączeniu). Gra zakupiona z pewnego źródła, dotarła zafoliowana oryginalnie. Co jest nie tak??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    gre kupiles w Polsce? czy z importu z zagranicy? Xbl masz na Polske czy Uk/Usa? musisz podac wiecej informacji

4. ozzy1979

ozzy1979 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    legnica
  5. ozzy1979

ozzy1979 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0