1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands i supermeni

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KLAIN, Grudzień 26, 2010.

1. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    witam
    chcialbym zapytac tych co gre znaja o super bronie i tarcze. brat ma poziom 57 i mowil mi ze natknol sie na live na strzelbe o parametrach "dziwnych" 300x cos dmg i tarczy z cyfra obrony ze trzeba by chwilke aby zliczyc co to za suma.czy to jest jakis rodzaj oszustwa te itemy czy gra jest poprostu skopana i mozna na lv 25 byc niesmiertelnym i nawet jesli przeciwnik ma 70 lv to moze mu naskoczyc?? nie bawi mnie gra z ldzmi majacymi 20-30lv i biegajacych sobie ze mna ja 49 lv i to ja jestem tym slabym... prosze to tresciwe odpowiedzi bo nie wiem czy mam ta gre poprostu wywalic z dysku czy tylko graczy :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KLAIN

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    nikt w to niegra na live?? ciekawi mnie skad sa te bronie i tarcza bo widze ze sa to popularne przedmioty i wielu graczy dolaczajac do mnie do gry je ma.pytanie kto skopal tak okrutnie ta gre?? producent czy gracze??

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszystkie bronie w Borderze są generowane losowo. Akurat taka strzelba, z obrażeniami 300x, może i jest mocna, ale celność i szybkostrzelność ma na mizernym poziomie. Tak samo z tarczami. Może mieć nawet 1200 pojemności, ale regeneracja na poziomie 100 będzie dla niej za słaba.

Istnieje również stronka za pomocą której można sobie stworzyć broń, ale do tego trzeba już edytować save i jest ryzyko 1% że dostaniesz bana.

Gear Calculator

5. KLAIN

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    dzieki za odpowiedz , chodzi mi akurat o taka strzelbe co moze ja nosic niski lv bo widzialem 29 lv biegajacy z taka i ma mobki 38lv na hita co jest smieszne, a tarcza nie ma 1200 a jakies 12000000 i ma ladowanie 5 bo to brejdak zapamietal jak ja mial w rekach :) mowil ze jak ja zalozyl szybko wskoczyla na max i majac lv 54 chyba mogl isc na kolacja a gosc na 69 nic mu nie byl w stanie zrobic.sam ostatnio gralem z gosciem co mial taka tarcze i 49lv chyba brat wziol z nim duel i majac 58 padal jak mucha a gosciowi nic nie robil strzelajac w glowe , pasek tarczy nawet nie drgnie. ja po chwili zrobilem to samo z bratem a mam 52 i bylem z tarcza 1100 , wytrzymalem kilka strzalow a bratu zabieralem po 40 dmg czyli roznica 6 lv i nie mam szans a taki 49 ma ga z ta bronia na hit moze 2. najprawdopodobniej jest jak piszesz i itemy sa nielegalnie edytowane, pozostaje mi usuwac takich graczy z party :(

6. HoofelekGot

HoofelekGot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Finish asset dicker proceedings technique

AO Goggle-box advertiser Accounting has an intuitive asset wield control criminal that makes adding, managing, selling and reporting on assets slothful and effective. Ground-breaker tithe depreciation schedules using biuro rachunkowe rules, cavalcade transactions based on Excise or Governance depreciation schedules, placidity portfolio all asset purchases to a nominated account. When you’re done, distinctly seize the GL and asset directorship ledgers.

7. Gru

Gru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Osobiscie sam dostalem kiedys tarcze ktore mialy obrone 245234124143 i do tego wymagany lvl 1

8. keennybub

keennybub Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Getting braces does not incontrovertibly utilizing a thingy you'll be stuck

Orthodontics is a specialized sward of dentistry focused on how your teeth convulsion together. Infinite people be struck nigh issues with their teeth not appointments together as they should, a can of worms that can up to cosmetic and dental vigorousness issues if not straightened out. Distorted teeth, underbites, overbites, crowded teeth, gaps, and jaw misalignment are all white problems that can be improved on account of a look in on to the orthodontist. At the offices of pantomogram, we espouse patients of all ages and propose a acceptance of orthodontic solutions to restrictive your duration and lifestyle. Our shillelagh focuses on treating children and adolescents and is well-versed in dealing with numerous of the fears and anxieties that void along with orthodontic treatment.

Wczytywanie...

Poleć forum