1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands i zombiaki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Październik 16, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [​IMG]Borderlands ukaże się w przyszłym tygodniu, ale nie przeszkadza to Gearbox Software już teraz uchylić rąbka tajemnicy o pierwszym dodatku, z planowanej całej serii podobnych rozszerzeń. Paczka "The Zombie Island of Dr. Ned" trafi na wszystkie platformy pod koniec roku w cenie 10$ (800 MSP). Historia opowie o tytułowym dr Nedzie, który w swojej pracy posunął się trochę za daleko i z osób pracujących w Jackobs Cove zrobił groźnych zombie oraz inne niebezpieczne monstra. Zadaniem gracza będzie udzielenie pomocy Nedowi w wyleczeniu mieszkańców Jackobs Cove. Premiera gry 23 października.

Źródło: http://www.onlinecenter.pl/5438/Aktualnosci/Borderlands-i-zombiaki.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Dla ciekawskich mówię że jest już do ściągnięcia

4. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wygląda nawet nieźle , z początku pomyślałem , ale tępy FPS , ale potem jak usłyszałem , że to Roleplay to zmieniłem zdanie , może być ciekawie , da się w to co-op czy coś w kampanie ? Grał ktoś ? Fajne? Na YT w tym SD wygląda marnie ta gra , ta grafika jakaś taka dziwna , ale ja nie ufam YT w SD :)

5. Kaliberek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Jest Co-op. Grafika dziwna bo w ostatniej chwili zmienili tekstury, będą animowane, twórcy zrobili grę bardziej komediową.

6. Papillon

Papillon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie
    I chwała IM za to!

Nareszcie jakaś innowacyjna grafika (rysunkowa) bo ileż można patrzeć na unreal engine i inne niby realistyczne badziewie.

7. Misiael

Misiael V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Obejrzałem kilka filmików z tej gry na YT i muszę powiedzieć, że ta komiksowa grafika przypadła mi do gustu. Czy ktoś się orientuje, czy ta gra wyjdzie po polsku??

8. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja nie lubię takich rysunkowych , ale może być , wątpię , że będzie PL'ka , raczej w ogóle nie liczyłbym na to. Gra wygląda całkiem nieźle , trzeba poczytać recenzji kilka i się zastanowić , czy 'zmarnować' 5 zł na płytkę.

9. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Nie, niema jeszcze gry do ściągnięcia. Są tylko 2 trailery. Wygląda fajnie. Pewnie kupię.

10. Kaliberek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
  11. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0