1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands poziom trudności i umiejętności

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Zernat, Grudzień 24, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Zernat

Zernat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Pożyczyłem od kolegi grę Borderlands na komputer żeby zobaczyć czy warto ją kupić na X'a. Na początku mi się bardzo spodobała, klimat, muzyka i te sprawy. (Błagam podaj mi ktoś tytuł piosenki która jest w intrze .). Ale mam kilka pytań. Czy jest tam opcja wyboru trudności gry ? Ponieważ na początku na luzie zabijałem pieski i bandytów ale gdy przyszło walczyć z pierwszym bossem na którego dostałem zlecenie to było trudno. Jak to z samym bosem sobie poradziłem (miałem zielonego shotgun'a) to 2 pieski które przyzwał to mnie wykończyły spokojnie. Strzelałem do nich i zabierało im po 10 HP (normalnie waliłem po 40) a ich życie ani drgnęło. Nie żebym się tym jakoś przejął bo zadanie i tak zaliczyło ale ciekaw jestem. I mam jeszcze jedno pytanie. Grałem tą laską nie pamiętam imienia ... "Syreną". Mógłby mi ktoś dokładniej opisać jej umiejętność ? Gdy ją "Odpalam" wokół mnie idzie niebieski krąg. On rani przeciwników. I staje się nieśmiertelny na jakiś czas i gdy znów kończy się to idzie kolejny niebieski krąg. Czy to wszystko ? Czy podczas tej umiejętności nie mogę wykonywać jakichś lepsiejszych ataków czy coś ? Czy to po prostu jest do oddalenia się od wroga ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. HarryOnALeash

HarryOnALeash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupia Kapitulna
    Siren jest najsłabszą postacią-przynajmniej na początku-dowalisz jej trochę doświadczenia, znajdziesz lepsze spluwy to będziesz sporo tracił. Poza tym tamte 2 pieski są trudne to fakt. Moja rada to gdy nie możesz sobie z kimś poradzić to pochodź gdzieś indziej, rozwalaj łatwiejsze stwory to nabijesz level i problem zostanie rozwiązany

Edit: umiejętność Syreny polega albo na zakradnięciu się do przeciwnika i odpaleniu -trochę sporo traci na wyższych poziomach doświadczenia albo na szybkim oddaleniu się jeśli jest naprawdę gorąco. Niestety nie możesz używać innych umiejętności-reszta na drzewku umiejętności jest pasywna-np. dłuższy limit tej umiejętności, większe obrażenia itp.

PS. Utwór, który szukasz to pewnie: Cage the Elephant - Ain't No Rest For The Wicked (świetna nuta- mam ustawione ajko dzwonek w telefonie ;) )

PS2: Co do poziomu trudności-nie można zmienić, bo po prostu pójdziesz za bardzo do przodu a nie będziesz nabijał poziomu to szybko trafisz na dużo silniejszych od ciebie-2 poziomy wyżej od ciebie jeszcze da radę ubić. Powyżej trzech to gwarantowana śmierć

4. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Po primo to jest takie swojego rodzaju RPG więc im większy poziom twojej postaci tym silniejsza.

5. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Ehh :( Na pewno jest najsłabsza ? Pod jakim względem ? Obrażenia ? Czy po prostu trudno się gra ? No i czy radzicie wogóle nią nie grać czy po prostu będzie się trzeba troszkę bardziej męczyć ?

Co do muzyki to to :D Super jest wielkie dzięki !!!

6. HarryOnALeash

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupia Kapitulna
    Czytałem, że po prostu na początku zadaje mało obrażeń, a sama za dużo ich przyjmuje. ale potem jak się ją umiejętnie rozwija to jest spoko. Moja siostra gra tą postacią i idzie jej bardzo dobrze-ma już 20 poziom.
    Ja sam wybrałem Huntera - preferuję snajperki a on się najlepiej na nich zna

Jak napisał kolega wyżej-gra ma w sobie elementy RPG-tu trzeba nabijać poziomy-im większe tym oczywiście postać silniejsza. Ty masz lepiej bo na PC słyszałem, że gra ma polskie napisy. Na konsole Bordelands wyszło po angielsku

7. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja najpierw obczajam gry na kompie żeby sprawdzić czy opłaca się kupić na X'a ;]

No to jestem już przekonany. No i jeszcze jedno pytanko. Co oznacza dobrze rozwijać ? W co inwestować ? Ja na PC na razie miałem zamiar dawać tylko w ulepszanie tarczy (+ 5 % do max hp tarczy).

8. HarryOnALeash

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupia Kapitulna
    to już od ciebie zależy-prawdę mówiąc nawet nie wiem jakie umiejętności ma na drzewku ta bohaterka.

9. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Aha dzięki :p Dobra to już się zdecydowałem. Kupuję gierkę i jadę Syreną ;)

10. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Ok to z tego co rozumiem to mogę już zamknąć?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum