1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands problem z kampanią.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez brzeziniak, Kwiecień 27, 2013.

1. brzeziniak

brzeziniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam mam problem w pierwszej części Borderlands gdyż mam już 35 lvl i wykonałem misję finał coś tam , na takim dużym obiekcie , musiałem tam pokonać bosa. Gdy go pokonałem to chciałem oddać misję ale nie pokazuje mi gdzie mam to zrobić.Następna sprawa to wydaje mi się że to nie była cała kampania gdyż po osiągnięciach można się domyślić. Mam parę nie odblokowany takich osiągnięć jak np ukończ wszystkie misje w jakimś mieście albo zabij jeszcze jakiegoś bossa albo również osiągnij 40, 50 lvl . Jak ktoś wie albo pamięta o co w tym może chodzić proszę o odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na pewno w Borderlands można przechodzić kampanię kilka razy tą samą postacią. W różnych DLC dochodzą inne miasta. A co do misji, to nie wiem, bo to brat przechodził 5 razy, a ja się tylko czasami przyglądałem...

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2

4. brzeziniak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    A jak zacząć od nowa tą samą postacią ? A przede wszystkim dlaczego nie mogę oddać tej misji ?

5. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Tego quest'a oddaje sie w common rust west ?? nie pamietam,chyba taka nazwa jest, w tym wawozie u Tannis, jezeli nie mozesz to musial ci sie wkrasc jakis blad, w moim przypadku cos podobnego mialem w dodatku do borderlands i przeszedlem jeszcze raz misje tyle ze na multi z kolega na jego zapisie gry. Co do tych pozostalych misji to pewnie masz niezrobione jakies poboczne misje, napewno mozesz sprawdzis ktore juz zrobiles w zakladce gdzie widzisz plecak bohatera itp i porownac z jakims spisem w necie to zobaczysz ktorych nie masz, a co do nowego save'a to jak wejdziesz na nowa gre to otwiera ci sie jeszcze takie male okienko i mozesz tam wybrac opcje playthrough 1 ( czyli na starej postaci ) i playthrough 2 ( na nowej postaci )

6. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dopytałem brata i mówi, że po pokonaniu bossa dostajes nowy quest, gdzie trzeba poadać z Tannis i wtedy kończy się gra.

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2

7. brzeziniak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    oki dzięki za pomoc .Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum