1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Farius, Maj 14, 2010.

1. Farius

Farius Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Borderlands problem (Rozwiązany)

Witam!
    Zakupiłem grę borderlans na allegro - używaną i mam problem z dźwiękiem, a mianowicie na początku gry w czasie przed wyborem postaci i potem zanim pojawiam się przed claptrapem nie ma wogóle dźwięku z dialogów. Potem w grze też nie słychać niektórych dialogów pomimo tego, że tekst się pojawia... miał ktoś może już z tym problem? Jeżeli tak to jak to rozwiązać?
    Dodam jeszcze, że w opcjach mam wszystko z dźwięku na max.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a dźwięku nie masz przez telewizor który jest podłączony do zestawu 5.1?

4. Farius

Farius Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Muzyka jest ale nie ma dialogów postaci, a dźwięk jest z telewizora przez kabel hdmi.

Problem rozwiązany.
    Wystarczyło zmienić język w konsoli z polskiego na angielski i wszystko działa bezproblemowo.

Wczytywanie...

Poleć forum