1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands title update

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Danio0308, Wrzesień 5, 2014.

1. Danio0308

Danio0308 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam grę borderlands, która ma media ID 4F3A0401 i potrzebuję do niej title update #4 (xbox ma rgh) w fsd wykrywa mi tylko title update #3, więc postanowiłem poszukać tego samodzielnie w internecie i co się okazuje? Świat nie słyszał o czymś takim do tej wersji gry... do wszystkich innych wersji z innym ID jest nawet tu#5 a do tej co ja mam tylko #3. Może ktoś posiada tu#4 do mojego ID, jeśli tak to prosze o link lub nawet jakiś własny upload ;) bez tego nie działa ostatni dodatek do tej gry a bardzo chcę go przejść. Ogólnie to może tak być, ze na jedną wersje jest wiecej update'ow niż na drugą?

Wczytywanie...

Poleć forum