1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kapsel666, Czerwiec 18, 2011.

1. Kapsel666

Kapsel666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pewne pytanko kupiłem sobie wczoraj grę Borderlands z wszystkimi dodatkami i moje pytanie brzmi: Gdzie mam wpisać kody na dodatki? W tym samym miejscu gdzie się wpisuję zdrapkę na golda? Czy to gdzieś indziej?

I jeszcze jedno, doda mnie ktoś do przyjaciół na xboxie? Mam ich bardzo mało mój, Tag to Kapsel666

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xayan

Xayan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, w tym samym miejscu, czyli Reedem Code.

Jak nie zapomnę to cię potem dodam :)

4. Kapsel666

Kapsel666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki bardzo :) Już nie mogę się doczekać tej wyspy z zombie w borderlandsie :)

Wczytywanie...

Poleć forum