1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Borderlands2 wtf ?;/

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez viktor, Październik 17, 2012.

1. viktor

viktor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam, dzisiaj dostałem dysk 250GB do konsoli no to wgrałem kilka gierek co gram najczęściej. FIFA,PES,MW3 itp, gdy zostało mi Borderlands2, wkładam płytkę patrzę nie ma obrazka, kilkam na więcej info pisze mi takie coś. "wystapił problem dotyczący rynku usług xbox live" mówię o co chodzi, wyjąłem kabel neta z xboxa, i uruchamiam pi szę wyczyść szmątka itp

Mam LT 3.0 dash 15574. i czyściłem pamięc podręczną usunąłem save i nic. inne gry chodzą. 2x tylko grałem w tą grę.

Wie ktoś oco kaman ?

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum