1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

boss GH3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jachos91, Marzec 19, 2010.

1. jachos91

jachos91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam problem z pierwszym bossem w GH3, zawsze pod koniec utworu niemam nutek, więc niemam co grac i przegrywam ;/ co robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    zbierz ze 2 komplety gwiazdek i od razu mu 2 strzaly zaaplikuj, niech sie meczy :p

4. zabilimizolwia

zabilimizolwia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    właśnie ja też miałem problem z tym. Dopiero później zauważyłem, że chodzi o to, że musisz zlikwidować bossa zanim piosenka dojdzie do końca:) Jak kolega napisał wyżej. Zbierz kilka (najlepiej 3) przeszkadzajki i puść kiedy ma dużo nut jeden po drugim.

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    najlatwiej zalatwic bossa puszczajac tak jak koledzy mowili pare 'przeszkadzajek', ale najlepiej z whammy na czele albo na koncu i pomiedzy double notes zeby nie trafial duzej ilosci nut. wiem bo meczylem sie juz ze slashem na expercie :D

Wczytywanie...

Poleć forum