1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bossowie w Transformers: Devastation to klasyczne postacie z Generation 1. Nowe trailery!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 28, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Platinum Games zaskoczyło nas w tym roku zapowiedzią Transformers Devastation, które z trailera na trailer wygląda coraz ciekawiej! Teraz autorzy chwalą się bossami, jacy staną nam na drodze podczas rozgrywki.

Nie będę kłamał. Czekam niecierpliwie na ten tytuł. Nie dość, że uwielbiam produkcje tworzone przez Platinum Games, to jeszcze jestem fanem pierwszej generacji Transformersów, które oglądałem będąc jeszcze dzieckiem. Zwiastuny Transformers: Devastation wyglądają fenomenalnie, a dziennikarze potwierdzają po różnych prezentacjach prasowych, że jest na co czekać.

Gra trafi na rynek już 6 października. Na tydzień przed premierą otrzymujemy prawdziwy wysyp nowych materiałów. Znajdziemy wśród nich trailery kilku bossów - możemy na nich zobaczyć znanych Decepticonów - oraz jeden filmik zakulisowy, na którym autorzy opowiadają o swoim podekscytowaniu związanym z pracą nad tym projektem.

Zapraszamy do oglądania!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    Z tego co pamiętam Grimlock w pojedynkę był w stanie wygrać z każdym decepticonem 1 na 1. Poczekam do recenzji ale na razie do mnie nie przemawia atak w postaci pojazdu wykonany w powietrzu :p

MotorMaster był wyższy od Optimusa, bardziej by mnie jarało jakby bosem byli Menasor, Bruticus albo PredaKing. Bardziej do mnie przemawia walka w WOC.

Inna sprawa z tego co pamiętam miecze posiadali Snarl, Grimlock, Stinger, Brawl oraz Megatron (jako Galwatron już nie) potem predaking i road caesar. Tutaj ma każdy w moim odczuciu będzie to prosta nawalanka która z seria G1 Transformers ma wspólne postacie i chyba nic więcej... No ale przekonamy się.

Wczytywanie...

Poleć forum