1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Boy Boy Boy

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Wuja_Luki, Sierpień 16, 2012.

1. Wuja_Luki

Wuja_Luki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Witam wszystkich,

Wuja z tej stronki :)

Życzę sobie i wszystkim jak najbardziej pozytywnego zbierania informacji.

Posiadacz od kilkunastu dni Xboxa ( Po przejściu z PolyStation ) ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witaj ;) Powiedz nam dlaczego przeniosłeś się z PS na Xbox ?

4. Wuja_Luki

Wuja_Luki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Dlaczego? Zasadniczo przez 1,5 roku posiadałem i w sumie posiadam tyle, że u młodszego brata jest i powiem, że byłem ogólnie bardzo zadowolony ze sprzętu. Jednak do momentu aż kupiłem PS Move co się okazało kompletną jak dla mnie porażką. Raz, że PS 3 nie posiada z tyłu złącza USB i musisz pod przedni panel podłączyć kabel do USB co nie wygląda estetycznie. Niby nic, a kuje w oczy. Ponadto trzymanie ,,różdżki'' z czasem stało się uciążliwe. Mam kinecta i to jest dzień do nocy. Także nie ma porównania. Ponadto irytujące było granie z różnymi powiedzmy sobie dzieciakami, którzy krzyczeli przez te swoje słuchawki lub wysyłali niecenzuralne maile jak np. przegrali meczyka w Fifie. Więc opłata np. rocznego abonamentu, nie wyrzucanie z serwerów co się nie raz zdarzało lub chamskie zachowanie jest dla mnie argumentem dla którego mogę opłacić Xbox Live. W różne exclusivy na PS 3 zdążyłem pograć, ale zawsze chciałem pograć np. w Gears of Wara czy inne exclusivy na Xboxa i ponadto zawsze człowieka ciekawi to co nowe, nieznane.

5. nox3345

nox3345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Witamy :D , życzę tego samego :D

Poleć forum