1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brabus535 i jego konsole

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Macek, Listopad 6, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Macek

Macek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    taki wesoły poetycki tytuł posta, ale sprawa nie jest wcale taka śmieszna.
    Jakiś... ponad miesiąc no grubo ponad miesiąc temu zamówiłem konsolę u Brabus'a.

http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/sp...e-jasper-ixtreme-1-6-750-i-1000-zl-25145.html

Konsoli nie ma jak i samego Brabus'. Można powiedzieć, że przyrzekł iż konsola będzie u niego w Warszawie wczoraj ew. dziś, a Brabus przepadł z dniem wczorajszym... Przez cały miesiąc przeżywał dziwne przygody typu wjazd policji na chatę, tygodniowy wypad do dziewczyny, wizyta w UK. Telefonu nie odbiera aha no tak zabrała mu go policja, która wbiła mu na chatę. Tak czy siak miał dzwonić wczoraj no i jak pewnie się domyślacie... nie dzwonił.

Nie wiem co mam robić w tej sprawie... poczekam jeszcze parę dni jak tak dalej to będzie wyglądać będę zmuszony iść na policję
    Prosił bym o kontakt pozostałych kupców, którzy też zamawiali konsole
    Pozdrawiam Macek

2. Lotnik421 Xbox One

3. LanCasteR7

LanCasteR7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szczerze?
    Ja bym już dawno poszedł to zgłosić. Widać że koleś ściemnia nie bywale, z tymi wjazdami balastów na chatę...

Pozdrawiam.

4. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Noo.. nie ma co czekac. Koles próbuje cie wybujac na niezla sumke.. Zastanow sie, miesiac minal a konsoli nie ma, na cuda bym nie liczyl.

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Po tygodniu już powinieneś iśc na gliny.

6. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    I właśnie w ten sposób na forum tworzą się ploty o wszystkim NIE MASZ o czymś pojęcia nie wypowiadaj się w temacie.Może jestem wyjątkowo pechowy ale niestety nie jestem FANTASTĄ tak jak TY.Na wszystko mam potwierdzenie które i TY dostaniesz dla samego faktu żeby Ci udowodnić moją racje choć wcale nie muszę tylko chce. Niestety jak widać pech niektórych nie omija a wręcz wali się wszystko naraz więc zanim napiszesz następnym razem coś o kimś pomyśl dwa razy i się upewnij że wiesz o czym piszesz. Jak większość z userów wie czym się zajmuje i uwierz mi że opisane w necie przypadki nalotów na chatę nie są mitami. Na tym tylko forum są już dwie osoby które tego doświadczyły więc OSTROŻNIE panowie. Całe zajście o tyle dziwne że przyszli do mnie i zabrali tylko mój telefon komórkowy a konsole sprzęt i inne rzeczy nie interesowały ich zupełnie co jest bardzo dziwne. Szczegóły zajścia dostaną admini coby uciąć plotki zanim powstaną.

Co do samego faktu nie zaprzeczałem że kolega macek i 2 innych kolegów z tego forum zapłacili mi za konsole których od miesiąca nie ma ale na pewno nikogo nie oszukam i sprzęt znajdzie się tam gdzie powinien.Nie mam do nikogo pretensji ani przed nikim się nie ukrywam i w miarę możliwości jestem w stałym kontakcie.Niestety nie całe życie spędzam przed monitorem i nie zawsze jestem na każde zawołanie niezależnie od tego czy ktoś chce porady czy sprawy ważniejszej jak kolega Macek. Rozumiem żal samego zainteresowanego ale resztę spamerów proszę o nie zabieranie głosu w temacie o którym nie macie pojęcia.

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @UP
    Popieram,u mnie w miescie tez najazdy byly.

BTW-z drugiej strony Brabus stracil telefon wiec nie ma do was kontaktu zapewne :)

Do wyjasnienia,nie staje za nikim,Brabus co robisz w sprawie konsoli dla autora tematu?

8. Brabus535

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Mam numery do zainteresowanych jak i cała komenda stołeczna ale nie jestem w stanie codziennie się z kimś kontaktować a i osoba zainteresowana na bierząco jest w kontakcie zazwyczaj na gg choc jak widać wystarczy przez dzień czy dwa nie być online i już myślą że uciekłem za granice z powodu konsoli.Ale prosze o nie spamowanie w temacie bo naprawde nie ma tu nikomu do śmiechu. Miedzianek jako mod podeśle i tobie dokument jaki mam to sam ocenisz czy mam fantazje jak kolega pisze.

9. Macek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no wiesz nawet... hmmm to tak dziwnie brzmi ale trochę mi głupio, bo wiesz konsole masz mieć nagle Cie nie ma. To wszystko się tak dziwnie układa w jedną wielką głupkowatą układankę, bo wiadomo człowiek może mieć pecha, no ale kurde mam te pare lat i jak komuś mówię, że komuś wysłałem kasę, a konsoli nie ma to uważanie po prostu za debila/frajera.
    Brabus mam nadzieję, że to wszystko się jakoś ułoży i dotrzymasz słowa i wynagrodzeń to jak najbardziej będę wdzięczny i szczęśliwy, bo teraz sam nie wiem co mam zrobić. Postaw się w mojej sytuacji.
    No i nie masz się co wkurzać na ludzi powyżej, bo pewnie postąpił byś tak samo

10. Brabus535

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Ja nie mam do nikogo pretensji ale jak czytam oskarżenia jakiegoś jelenia że mam fantazje to mnie krew zalewa,i to osoby najmniej wiedzącej o faktach. Tak właśnie się robią głupie ploty o wszystkim i niestety nie tylko na naszym forum takich baranów brakuje. Z naszej rozmowy wiesz na pewno że nie będziesz stratny a na pewno nie Ty ani żadna z klientów moich. My się osobiście nie znamy ale jest masa ludzi z forum która mnie zna i na pewno nie podejrzewa mnie o świadome działania na czyjąś szkodę a już na pewno nie na szkodę użytkowników forum dla których byłem pomocny jak mogłem w każdej sprawie. Niestety w tym interesie jedyną wyrolowaną osobą mogę być tylko ja ale to już nie powód do spamowania i płakania na łamach forum choć o nie małe pieniądze się rozchodzi ( i nie pisze o jednej czy dwóch konsolach a o kilkunastu sztukach) a dla mnie to jest majątek jak i pewnie dla większości z nas.

11. mistrzoo191

mistrzoo191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-ce
    Drodzy panowie : Macek,LanCasteR7,J@siek i MrDraiger są według mnie co najmniej nierozważni i (tu do P. Macek) w wielkiej presji . Macek, na twoim miejscu zastanowiłbym sie kilka razy zanim bym napisał że znany mod (i przy okazji xbox mania i uploader) mogli by kogoś oszukać jeśli chodzi o sprzedaż konsol . Nie powinieneś pisać że znana osoba na forum nagle jest wielkim 'kłamcą i oszustem' . Powinieneś sie ogarnąć i przemyśleć sens swojego bezsensownego pisania , a jak już odkryjesz że sens nie ma sensu to mógł byś przeprosić Brabusa bo przeciez nie usunął wątku tylko odpisał na to co powypisywałeś . Użyj myślenia, nie samą wikipedią żyje człowiek .

12. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    też mi się to wydawało nieprawdopodobne po przeczytaniu pierwszego postu
    kolega Brabus wydaje się godny zaufania,ale nie znając wersji obu stron wolałem nie zabierać głosu

13. Macek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiesz mam teraz ochotę powiedzieć spie..., ale było ty to zbyt mało inteligentne i zbyt dresiarskie.
    Wyobraź sobie, że czekasz na coś ponad miesiąc i nic... właśnie gadam z Brabus'em i jest dobrze, ale nie ważne jaką rangę ma na tym forum w tym kraju każdy jest zdolny do przekrętów... i nie wmówisz mi, że jest inaczej

14. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Nie dziw sie Mackowi , kiedyś dawno temu pan O jeden z załorzycieli i moderator najlepszego juz nie istniejacego polskiego forum o xboxie zrobił wała na duża kase po czym znikł pojawił sie głupio tłumaczył pozniej znów znikł z całą specyfikacja forum które potem padło z winy braku jakiejs dokumentacji.
    Piekara też czarował ile wlezie i co nie którzy chcieli go przepraszac za oskarzenia wszyscy wiecie co z tego wyszło.
    Post mój niema na zadaniu wzbudzania braku zaufania do Brabusa tylko poprostu nie dziwcie sie Mackowi ze ten temat założył.

15. pngprojekt

pngprojekt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kowary, Poland
    temat spoko,tylko poczytajcie lub dowiedzcie sie czy były na forum osoby które kupiły lub wysłały konsole do modyfikacji do Brabusa i nie otrzymały ich z powrotem?nie było takich!!! więc nie pie****cie że to oszust i złodziej.pozdro 4 all

mam koleżkę który też zajmuje sie sprzętem i w ostatnim czasie miał dwa naloty na chatę więc nic w tym dziwnego że trzepią

16. mistrzoo191

mistrzoo191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-ce
    Ja oczywiście rozumiem że każdy może być zdenerwowany, bo miesiąc czekania to jednak dużo, ale też nie było tak żeby wogóle nie było kontaktu.
    Wiem że wszyscy jesteśmy polakami i brak zaufania jest dzienną normą .
    Ale mod jest modem a nie osobą która mając jednocyfrową liczbę postów wystawia informacje że coś sprzedaje za dużą kase, po takiej osobie można sie prędzej spodziewać oszustwa a nie po kimś kto pracował nad swoją reputacją dość długi czas i nagle ktoś chce całą tę pracę zniszczyć . tym bardziej że już sie panowie dogadują .

A co do pomysłu wyrażenia sie wulgarnie do mnie . Uważam za brak panowania nad emocjami i samo pomyślenie o kimś kto ma inne zdanie, jak o kimś nic nie rozumiącym świadczy o braku wyrafinowanej inteligencji . Wszystko z mojej strony apropo trzymania emocji na wodzy .

17. Brabus535

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Dzięki Panowie za zaufanie i możecie być pewni że nikt tu nikogo nie oszuka i do usera Piekara proszę mnie nie porównywać bo to przekręt stulecia. Co do tematu wysłanych do mnie konsol wystarczy podpytać samych xboxmaniaków którym za free robiłem flasha i nikt na razie nie narzekał. Tak więc panowie trochę więcej wiary.

Pozdro dla wszystkich czytających i wyrazających swoje zdanie ale temat zostanie zamkniety jak nie prze ze mnie to innego moda. Administracja ma całe info więc wystarczy jeden pm i dla zainteresowanych temat wróci. Temat zamykam ale przyklejam żeby nie zaginoł w tym spamie.

18. Macek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok czekam czekam i nic.
    Brabus obiecywał już od środy, że konsolę wysyła, a kontaktu z nim niema.
    Pisałem smsy/GG nic... na dzień dzisiejszy niestety muszę nazwać go oszustem.
    Mój ojciec zaparł się i powiedział, że jak do końca tygodnia nic się nie zmieni to idzie na policje

byłem w sprawie xbox'a dziś na policji, jutro idę dostarczyć im adres... mam nadzieję, że to się w końcu skończy.
    Brabus wciskał mi kit, że konsole wysłał w poniedziałek (23 listopada)
    konsola nie przychodziła do piątku więc poprosiłem go o dowód nadania... no i tak to się skończyło o piątku nie ma z nim kontaktu...

//Edytuj posty! #sloniu

19. Macek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak wiem że mam edytować ale ktoś odkleił temat i zapodziewa się... (pewnie Brabus) a chcę, żeby mi ktoś pomógł
    sprawa jeszcze się nie wyjaśniła, Brabus roluje mnie już 2 miesiąc, konsoli nie dostałem. Wysłał ją tak jak mówiłem 23 listopada i od tego czasu nie mogę się doczekać jednego małego świstka papieru... (potwierdzenia nadania)
    Brabus znów mi wciska kit, że jest w angli i że nie może się ze mną skontaktować. no k... piiii 2 tygodnie to już są jaja jakieś, żyjemy w XXI wieku interenet jest wszędzie....
    dziś rano napisał mi "Jeśli jeszcze nie zblokowali mi monkopki to pogadamy" niestety nie wiem co to jest i czemu mu to przeszkadza w skontaktowaniu się ze mną.
    prosił bym Adminów, bądź kogoś kto ma z nim jakikolwiek kontakt o pomoc.
    na policji już byłem przyniosłem im adres. w poniedziałek idę zanieść wydrukowane rozmowy i telefon z sms'ami
    Wolę nie zgłaszać tego, bo może to zaszkodzić forum (bo jest troszkę nielegalne co jak co), ale będę zmuszony to zrobić jeżeli Brabus będzie mnie tak olewał...

20. Jameroo

Jameroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kowary
    ktoś tam napisał w obronie brabusa, żeby go nie oskarżać bo ma jakąś tam rangę czy jest znanym modem? Bezsensu. Jak taki szmat czasu "kręci" znaczy oszust i tyle. Nie jeden "Super sprzedawca" na allegro ma konto zawieszone za kombinacje. Nawet jak masz problemy a pieniądze dostałeś, to odeślij hajs i po sprawie.

21. LanCasteR7

LanCasteR7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    failed

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum