1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brać teraz Xbox One Bundle z AC Unity ?

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez BE_Mroku_256, Październik 19, 2014.

1. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Brać teraz bundle z AC: Unity ? W zestawie jest też AC4, ale go przeszedłem na PS4.Czy może poczekać na jakiś holiday bundle w grudniu ? Jednak jest spora okazja, ponieważ dostajemy 2 dobre gry a nie jestem pewien czy lub co dostaniemy w holiday bundle w grudniu.

Jestem ciekaw waszej opinii

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ryzyk fizyk. Nie jesteśmy wyroczniami, a Ty nie jesteś NEO. Więc nie wiemy.

Jak już przeszedłeś AC4 to jak dla mnie taki zestaw nie ma zbytniego sensu..

1 osoba to lubi.
  4. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Na innym forum doradzali mi bundle XOne(bialy) i Sunset Overdrive ale ten bialy kolor konsoli do mnie nie przemawia :p Chyba jednak wezme zestaw z AC Unity a AC4 sprzedam/zamienie lub przejde jeszcze raz chociaz nie bede mial czasu na to poniewaz tyle gier na mnie czeka.. Masakra

5. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Ja bym poczekał na holiday Bundle
    1. Cena konsoli może ulec zmianie wyczuwam zniżki do 1599zl lub 1499zl
    2. Holiday Bundle są zawsze fajne bo ja w takim bundle kupiłem x360 z trzema grami (teraz dają z dwie gry lub jedna). Z Xone pewnie też takie coś zrobią może nawet i nie MS a sklepy porobią swoje bundle.

Wczytywanie...

Poleć forum