Brać?

Mlody96

Użytkownik
Użytkownik
Zauważyłem dzisiaj na allegro jaspera za 209zł. Fakt bez kabli itd, ale pada i hdmi mam, zasilacz to groszowe sprawy. Co wy myślicie o tym? http://allegro.pl/zadbana-konsola-microsoft-xbox-360-hdmi-jasper-i5197786410.html
 

vtec fan

Użytkownik
Użytkownik
Service date to wisi na Allegro już od dawna wałkiem śmierci, pozatym ten gość to handlarz
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Cena za golasa taka sobie. Jak doliczysz pada, kable (które masz) i zasilacz, to też znajdziesz coś ciekawego na allegro.
Mając na uwadze, że jednak część rzeczy masz wziąłbym ale tylko z odbiorem osobistym. Podjechałbym ze swoim (nawet pożyczonym) zasilaczem i sprawdził na miejscu. Jesteś z Kalisza, konsola w Goleniowie, to na moje oko ok. 400 km. Chyba nie warto jechać. Co prawda sprzedający ma same pozytywy, ale tylko 11 pozytywnych za sprzedane przedmioty.
Nawet u nas na forum są fajne oferty w granicach 400 zł (z dwoma padami i dyskiem twardym). Decyzja jednak należy do Ciebie. Ja bym odpuścił.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To nie jest jasper.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Poproś o zdjęcia zasilacza, po nim będziesz wiedział na 100% czy to jasper.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Amper i sn wskazuje na falcona:)
 

Mlody96

Użytkownik
Użytkownik
Zauważyłem że ma na sprzedaż jeszcze slimy http://allegro.pl/zadbana-konsola-microsoft-xbox-360-slim-hdmi-mat-i5192538434.html http://allegro.pl/zadbana-konsola-microsoft-xbox-360-slim-hdmi-mat-i5203513008.html ale raczej jednak sobie odpuszczę, bo widać ze typowy janusz handlarz.
 

vtec fan

Użytkownik
Użytkownik
Amper i sn wskazuje na falcona:)
Można zapytać oco chodzi z tym Amper i sn? z góry dzięki :)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Amperarz 12,1A to właśnie jasper, z nr seryjnego data produkcji to luty-marzec 2009 wiec tez jasper. A że trafiają się zmienione obudowy to lepiej sprawdzić po gnieździe zasilacza.
 

vtec fan

Użytkownik
Użytkownik
Amperarz 12,1A to właśnie jasper, z nr seryjnego data produkcji to luty-marzec 2009 wiec tez jasper. A że trafiają się zmienione obudowy to lepiej sprawdzić po gnieździe zasilacza.
Bardzo dziękuję. :)
 

Mlody96

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli jasper to brać? Nawet od handlarza?
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Od handlarza daj sobie spokój bo nie dość że nie wiesz do końca co to za konsola bo jak już Ci pisali przełożenie obudowy to najmniejszy problem to jeszcze nie wiadomo jaka jest historia konsoli i co z nią było robione niby to tylko 209zl ale zawsze, np po tyg padnie i ani kasy ani konsoli decyzja należy do ciebie

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Osobiście nie tykałbym nawet kijem. No chyba, że masz te 209zł zbędne i jakby coś to zrobisz z tą "konsolą" jakiś CRASH TEST.
 

vtec fan

Użytkownik
Użytkownik
No też myśle że to wałek na 100%
Osobiście nie tykałbym nawet kijem. No chyba, że masz te 209zł zbędne i jakby coś to zrobisz z tą "konsolą" jakiś CRASH TEST.
 

Do góry Bottom