"Brak aktualnych sterowników kinect"

klimex

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,


Posiadam xboxa 360 rgh i miałem dash 16767, podłączyłem kinect ( 1 raz) i wyskoczyła mi informacja o starej aktualizacji sterowników. Zrobiłem więc aktualizację przez J-Runner v3 (5) do 17150 i dalej mam ten sam błąd. Dodam, że tym programem mogłem wykonać tylko raz wykonanie pliku "updateflash.bin" tylko wtedy, gdy załadowałem mój klucz NAND, ponieważ podczas zmiany opcji na np. RGH wyskakuje błąd:
The specified console bootloader list (coronabl) is missing from the ini (C:\Users\Klimek\Downloads\J-Runner v3 (5) Core Pack\J-Runner v3 (5) Core Pack\xeBuild\17150\_glitch.ini)
You can either add it manually or ask for it get added if its possible


Czy ktoś zna sposób na aktualizacje tego cholernego kinecta ?
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
A próbowałeś według tego poradnika http://xboxforum.pl/threads/aktualizacja-dashboardu-rgh-jtag-przez-xebuild.116439/

Widzę też, że kolega wyżej znalazł też konkretny poradnik. W każdym razie spróbuj.
 

klimex

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Niestety NXE nie chce mi się odpalić po tej operacji. Cały czas odpala się FSD.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Niestety NXE nie chce mi się odpalić po tej operacji. Cały czas odpala się FSD.
Zrestartuj fsd i trzymaj cały czas wciśnięte RB na padzie.
 

Rossatti

Użytkownik
Użytkownik
Wcisnij guzik guide i tam wybierz ustawienia systemu, automatycznie przeniesie cie do nxe
 

klimex

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No więc tak. Sterowniki są zaaktualizowane ale nie moge przejść do NXE. Wchodzę przez guide>ustawienia systemu. Cały czas wywala mi FSD. Czy jest jakaś możliwość przywrócenia NXE, żeby działało pod "ustawieniami systemu" ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Tak. Odpal dashlaunch i poszukaj wpisu. Na dole bedziesz mial tłumaczenie
 

klimex

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za pomoc wszystko fryka ;)


Temat można zamknąć.
 

Do góry Bottom