1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak autoryzacji dysku - FIFA 13

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dzuniordgc, Marzec 4, 2013.

1. dzuniordgc

dzuniordgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam .
    Otóż mam pewien problem .
    Ostatnio nagrałem grę FIFA 13 iHasem124b po przeróbce . Grę nagrało mi w 100% . Mam przeróbkę LT 2.0, topologia dograna przez XBC.
    I gdy włączam grę, wchodzę w karierę to po paru minutach wyskakuje "Brak autoryzacji dysku" i konsola się restartuje .
    Nie wiem co mam zrobić, a chce już pograć :blue: .

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Wygląda na to że gra jest nagrana w 97%, przed nagrywaniem nie wyskakuje okienko z zapytaniem Truncate lub Overburn ?

4. dzuniordgc

dzuniordgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie wyskakuje nic. Tylko po nagraniu 100% jest verify i pokazuje mi jakiś błąd, i tam jest "Anuluj, Ponów próbę, kontynuuj"

Wczytywanie...

Poleć forum