1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak Autoryzacji Dysku! Wyjątkowy problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez GLS1920, Luty 7, 2013.

1. GLS1920

GLS1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Witajcie

Niedawno kupiłem swojego pierwszego x`a :) Przetestowałem go od razu, gdyż do zestawu miałem dołączone kopie zapasowe a czesć z nich była zainstalowana też na dysku, np DiRT3. Wszystko pięknie śmigało. Potem postanowiłem spersonalizować konsolę wg swoich upodobań i usunąłem całą zawartośc dysku twardego. Chciałem zainstalować na nim swoje wybrane gry, w tym DiRT3, oraz zgrać filmy, muzykę itp problem polega na tym że teraz po kilku minutach gry pojawia się komunikat o braku autoryzacji dysku, którego wcześniej nie było. Czym może być to spowodowane?

Proszę o pomoc :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. weplausss

weplausss Banned Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zacznijmy od tego jakie LT masz gosciu mogl ci dac zla plytke mial 2 kopie nagrane jedna pod LT 2.0 a druga pod LT 3.0 i wywala blad o autoryzacji

4. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale DIRT3 to XGD2, LT2/3 nie powinno mieć wpływu.
    Sent from my Lumia 710 using Board Express

5. weplausss

weplausss Banned Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    w sumie racja XGD2 nie sprawdzilem radze ci sprawdzic plyte abgxem czy wszystko ok

6. GLS1920

GLS1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Podczas ściągania abgxa znalazłem info o tricku z mp3, postanowiłem go spróbować i o dziwo....gra działa o_O Nie mam pojęcia na czym to polega, ale ważne że znów hula :)))

7. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Problem w tym że gra nie jest wypalona w 100%.
    Potrzeba do tego nagrywarki zgodnej z LT Burner Max.
    Gra nagrana, np ihasem 124 śmiga bez żadnego problemu i można ją normalnie zainstalować na dysk i grać bez żadnych tricków z mp3

Pozdrawiam !

8. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Dokładnie tyle tylko że panowie myśleli że to XGD2 a pewnie @GLS1920 ma wrersje DiRT 3 -- Complete Edition (XGD3)
    Dopóki działa to kto mu broni używać tricku mp3 (?) :D
    kosz.. wszystko jest na forum

Wczytywanie...

Poleć forum