1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak Autoryzacji z Kartą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skytr4y, Marzec 2, 2014.

1. skytr4y

skytr4y Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Mam problem ponieważ 2 tygodnie temu dodałem post że nie moge dodać karty kredytowej.Dziś udało mi sie to zrobić bez najmniejszych problemów byłem tak szczęśliwy że odrazu odpaliłem gre call of duty ghosts i chciałem kupić pakiet zmian który kosztuje 7.99zł a na karcie mam ok 18 zł i chciałem potwierdzić zakup i wsyskoczył mi błąd: Przepraszamy, nie mogliśmy uzyskać autoryzacji. Użyj innej lub nowej metody płatności, albo sprawdż, czy Twój adres do rozliczeń jest prawidłowy.Jeśli masz więcej pytań skontaktuj sie ze swoim bankiem.
    Aby uzyskać więcej informacji, odszukaj kod stanu 80167611 w witrynie Xbox 360 Error Status Codes | Xbox Error Status Codes | Xbox Support - Xbox.com

Tak jak mówie karta została dodana ale nie jestem pewien co to jest adres rozliczenowy dodałem w pierszej tabelce pt: "Adres rozliczeniowy 1" dodałem (moją nazawe ulicy na której mieszkam) a w drugiej tabelce pt: Adres rozliczeniowy 2" dodałem numer domu.:sneakiness:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ruah

Ruah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Raczej ulice z numerem dodaj do adres 1. Musi być identycznie tak jak podałeś w banku. Też się z tym męczyłem

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum